Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny

© 2014 - 2021

LANPulse Technologie Sieciowe

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

Tel.: (60) 869-55-22

Kom.: 571-311-078

Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego
Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu

strona stworzona w

Biała litera W na zielonym tle

TERMIN POTWIERDZONY!

(soboty)

OnLine od 15-go stycznia 2022

/

TERMIN POTWIERDZONY!

(wtorki i czwartki)

OnLine od 19-go października

TERMIN POTWIERDZONY!

(zajęcia co dwa tygodnie)

eLearning od 4-go października

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Często spotykamy się z pytaniem, dlaczego w internecie jest takie zamieszanie z numerami wersji szkoleń, a także egzaminów CCNA. O co chodzi z tymi wersjami CCNA 1.0, czy CCNAv7, czy CCNAv6? Już odpowiadamy:

Cisco stosuje dwie numeracje wersji CCNA - jedna dotyczy egzaminu, który należy zdać aby otrzymać certyfikat CCNA, a druga określa szkolenia prowadzone przez Akademie Cisco, które do tego egzaminu przygotowują. Obecnie obowiązujący egzamin CCNA nazywany jest "200-301 CCNA v1.0" - chodzi tu o to, że jest to nowy egzamin w wersji 1.

Z drugiej strony oficjalne Akademie Cisco prowadzą kursy przygotowujące do tego egzaminu i obecnie taki kurs nazywany jest "CCNA v7.0" - chodzi tu o to, że jest to siódma wersja szkolenia CCNA. Kurs w wersji 7.0 przygotowuje do nowego egzaminu w wersji 1.0. Wcześniej było tak, że kurs w wersji 6.0 i 6.1 przygotowywał do starego egzaminu w wersji 3.

Ta logika jest dość pokombinowana, więc tak na prawdę dopiero jednoznacznym określeniem zakresu programowego egzaminu CCNA jest jego numer kodowy - obecnie jest to 200-301. Wszelkie inne numery wersji mogą być przez różne osoby podawane różnie i jest z tym spore zamieszanie.

Dlatego szukając kursu przygotowującego do obecnej wersji egzaminu należy obecnie szukać kursu oznaczonego numerem 200-301 - wtedy nie ma wątpliwości. Poprzednie numery kodowe egzaminów CCNA to 200-125, 200-120 i 640-802 - jeśli ktoś oferuje kursy przygotowujące do takich egzaminów, to obecnie są one już nieaktualne i program takiego kursu nie odpowiada wymaganiom obecnego egzaminu CCNA. Naturalnie nasze kursy przygotowują do najnowszej, obecnie obowiązującej wersji egzaminu.

O co chodzi z numerami kursów i egzaminów CCNA?

26 lutego 2021
Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli

AKADEMIA SIECI

AKADEMIA
SIECI

Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

<<   POWRÓT