10 lat!
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse
Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle

AKADEMIA
SIECI

AKADEMIA SIECI

Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli

ORGANIZACJA EGZAMINÓW CISCO

Urządzenia sieciowe i kilka podpiętych kabli

Nasza firma nie jest autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym Cisco, więc nie prowadzimy u siebie egzaminów certyfikacyjnych. Na egzaminy Cisco można zapisać się samodzielnie w dowolnym ośrodku egzaminacyjnym firmy PearsonVUE na całym świecie. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują odpowiednie przygotowanie do zdania egzaminu Cisco 200-301 CCNA, a na szkoleniu poruszane są dodatkowo kwestie organizacyjne związane z egzaminem. Dzięki temu po zakończeniu naszego kursu wszyscy dokładnie wiedzą co należy dalej zrobić, aby taki egzamin sobie zorganizować i z powodzeniem go zdać. W ramach szkolenia oferujemy również wiele ciekawych materiałów pomocnych w zdaniu egzaminu, w tym zestaw prawie 600 przykładowych pytań egzaminacyjnych.

Mamy również możliwość wsparcia przy organizacji egzaminu Cisco CCNA w dowolnym autoryzowanym centrum egzaminacyjnym. W takiej sytuacji załatwiamy wszelkie formalności:

Globus z wieloma zaznaczonymi ośrodkami egzaminacyjnymi

Przedstawiamy
listę ośrodków
egzaminacyjnych

Kalendarz dostępnych terminów

Weryfikujemy
dostępne terminy
egzaminów

Logowanie do portalu egzaminacyjnego

Zakładamy konto
na platformie
egzaminacyjnej

Kalendarz z opłaconym terminem egzaminu

Opłacamy termin
w imieniu osoby
zdającej

Wytyczne dla osoby egzaminowanej

Omawiamy kwestie
formalne związane
z egzaminem

Oferta ta może być szczególnie interesująca dla osób, którym pracodawca może opłacić kurs oraz egzamin, ale które chciałyby maksymalnie uprościć procedurę załatwiania wszystkich formalności. Normalną drogą należałoby najpierw zapisać się na szkolenie i uzyskać zgodę na opłacenie go przez swoją firmę, a potem zgłosić się do wybranego ośrodka egzaminacyjnego, gdzie trzeba by dopełnić formalności związanych z zapisaniem się na egzamin i znów załatwić w swojej firmie finansowanie tego przedsięwzięcia. Na ten proces składa się wymiana sporej ilości korespondencji, a także dokumentów (zgłoszenia, deklaracje zapłaty, faktury pro-forma, faktury księgowe), co w niektórych firmach może być nie lada kłopotem logistycznym.

Rozwiązanie proponowane przez nas, to jednorazowa opłata za kurs wraz z zapisaniem na egzamin, co skutkuje wystawieniem przez nas pojedyńczej faktury, którą opłaca firma kierująca pracownika na szkolenie. Dzięki temu wystarczy raz przekonać swojego pracodawcę do finansowania szkolenia, a w pakiecie zorganizujemy uczestnikowi również jedno podejście do egzaminu, którego organizacja odbywa się już bez udziału pracodawcy.

Pakiet

Platforma szkoleniowa OnLine lub eLearning
Klasyczny znak dodawania
Podejście do egzaminu

Kurs CCNA
OnLine lub eLearning
wraz z organizacją egzaminu
Cisco 200-301 CCNA

Cena: 5000zł netto

(należy doliczyć 23% VAT)

Istnieje również możliwość organizacji dowolnego innego egzaminu Cisco bez udziału w dedykowanym szkoleniu - ceny takich usług kalkulowane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie

Wszystkie ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to szczególnie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.

 

Akademia Sieci LANPulse zastrzega sobie prawo do usunięcia z oferty dowolnego szkolenia w dowolnym czasie, a także odmówienia uczestnictwa w kursie dowolnej osobie, firmie lub instytucji bez podania przyczyny. W takiej sytuacji należności przyjęte od uczestników na poczet danego szkolenia zostaną zwrócone.

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Najbliższe planowane kursy CCNA:

eLearning od 22-go lipca

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

TERMIN POTWIERDZONY!

OnLine od 6-go sierpnia

(wtorki i czwartki)

TERMIN POTWIERDZONY!

/

OnLine od 21-go września

(soboty)

TERMIN POTWIERDZONY!

Biała litera W na zielonym tle

strona stworzona w

Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu
Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego

Tel.: 608-69-55-22

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

© 2014 - 2024          REGULAMIN

LANPulse Technologie Sieciowe

Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny