Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny

© 2014 - 2022

LANPulse Technologie Sieciowe

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

Tel.: (60) 869-55-22

Kom.: 887-858-934

Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego
Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu

strona stworzona w

Biała litera W na zielonym tle

TERMIN POTWIERDZONY!

(soboty)

OnLine od 6-go maja 2023

/

TERMIN POTWIERDZONY!

(wtorki i czwartki)

OnLine od 7-go lutego 2023

TERMIN POTWIERDZONY!

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

eLearning od 5-go grudnia

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Wszystkie ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to szczególnie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.

 

Akademia Sieci LANPulse zastrzega sobie prawo do usunięcia z oferty dowolnego szkolenia w dowolnym czasie, a także odmówienia uczestnictwa w kursie dowolnej osobie, firmie lub instytucji bez podania przyczyny. W takiej sytuacji należności przyjęte od uczestników na poczet danego szkolenia zostaną zwrócone.

Istnieje również możliwość organizacji dowolnego innego egzaminu Cisco bez udziału w dedykowanym szkoleniu - ceny takich usług kalkulowane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie

Kurs CCNA
OnLine lub eLearning
wraz z organizacją egzaminu
Cisco 200-301 CCNA

Cena: 5500zł

Podejście do egzaminu
Klasyczny znak dodawania
Platforma szkoleniowa OnLine lub eLearning

Pakiet

Oferta ta może być szczególnie interesująca dla osób, którym pracodawca może opłacić kurs oraz egzamin, ale które chciałyby maksymalnie uprościć procedurę załatwiania wszystkich formalności. Normalną drogą należałoby najpierw zapisać się na szkolenie i uzyskać zgodę na opłacenie go przez swoją firmę, a potem zgłosić się do wybranego ośrodka egzaminacyjnego, gdzie trzeba by dopełnić formalności związanych z zapisaniem się na egzamin i znów załatwić w swojej firmie finansowanie tego przedsięwzięcia. Na ten proces składa się wymiana sporej ilości korespondencji, a także dokumentów (zgłoszenia, deklaracje zapłaty, faktury pro-forma, faktury księgowe), co w niektórych firmach może być nie lada kłopotem logistycznym.

Rozwiązanie proponowane przez nas, to jednorazowa opłata za kurs wraz z zapisaniem na egzamin, co skutkuje wystawieniem przez nas pojedyńczej faktury, którą opłaca firma kierująca pracownika na szkolenie. Dzięki temu wystarczy raz przekonać swojego pracodawcę do finansowania szkolenia, a w pakiecie zorganizujemy uczestnikowi również jedno podejście do egzaminu, którego organizacja odbywa się już bez udziału pracodawcy.

Omawiamy kwestie
formalne związane
z egzaminem

Wytyczne dla osoby egzaminowanej

Opłacamy termin
w imieniu osoby
zdającej

Kalendarz z opłaconym terminem egzaminu

Zakładamy konto
na platformie
egzaminacyjnej

Logowanie do portalu egzaminacyjnego

Weryfikujemy
dostępne terminy
egzaminów

Kalendarz dostępnych terminów

Przedstawiamy
listę ośrodków
egzaminacyjnych

Globus z wieloma zaznaczonymi ośrodkami egzaminacyjnymi

Nasza firma nie jest autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym Cisco, więc nie prowadzimy u siebie egzaminów certyfikacyjnych. Na egzaminy Cisco można zapisać się samodzielnie w dowolnym ośrodku egzaminacyjnym firmy PearsonVUE na całym świecie. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują odpowiednie przygotowanie do zdania egzaminu Cisco 200-301 CCNA, a na szkoleniu poruszane są dodatkowo kwestie organizacyjne związane z egzaminem. Dzięki temu po zakończeniu naszego kursu wszyscy dokładnie wiedzą co należy dalej zrobić, aby taki egzamin sobie zorganizować i z powodzeniem go zdać. W ramach szkolenia oferujemy również wiele ciekawych materiałów pomocnych w zdaniu egzaminu, w tym zestaw prawie 600 przykładowych pytań egzaminacyjnych.

Mamy również możliwość wsparcia przy organizacji egzaminu Cisco CCNA w dowolnym autoryzowanym centrum egzaminacyjnym. W takiej sytuacji załatwiamy wszelkie formalności:

Urządzenia sieciowe i kilka podpiętych kabli

ORGANIZACJA EGZAMINÓW CISCO

Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli

AKADEMIA SIECI

AKADEMIA
SIECI

Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse