10 lat!
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse
Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle

AKADEMIA
SIECI

AKADEMIA SIECI

Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli

X

PROMOCJA REGULARNA

CENA SZKOLENIA CCNA ON‑LINE TYLKO TERAZ DLA CIEBIE:

4305zł — 1005zł = 3300zł

Osoby prywatne, które opłacają szkolenie z własnej kieszeni, oraz które zapiszą się teraz, zapłacą obniżoną cenę nawet jeśli rozpoczęcie danego szkolenia przesunie się poza okres trwania promocji.

Z promocji "regularnej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, niebędące płatnikami VAT. Promocja ta nie dotyczy płatności przez firmę lub instytucję oraz osób, które korzystają z planu ratalnego powyżej trzech rat. Promocja "regularna" łączy się za to z promocją "koleżeńską". Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 4305zł.

>>

ZAMKNIJ

X

PROMOCJA KOLEŻEŃSKA

KOLEDZY ZAPISANI RAZEM NA KURS OTRZYMUJĄ ZNIŻKI

Jeśli namówisz kogoś na uczestnictwo w tym samym kursie to wszyscy dostaniecie dodatkową zniżkę zgodnie z poniższym schematem:
 

 • jeden kolega - po 4% zniżki dla Ciebie oraz kolegi
 • dwóch kolegów - po 8% zniżki dla Ciebie oraz obu kolegów
 • trzech i więcej kolegów - aż po 12% zniżki dla Ciebie i wszystkich kolegów


Oczywiście mogą być również koleżanki. Z promocji "koleżeńskiej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, za które płaci pracodawca lub instytucja. Promocja "koleżeńska" łączy się za to z promocją "regularną".

<<

>>

ZAMKNIJ

X

OFERTA RATALNA

MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA KURSU W DOGODNYCH RATACH

2 x 1650zł / 3 x 1100zł / 4 x 900zł / 5 x 800zł / 6 x 700zł

Osobom prywatnym lub prowadzącym własną działalność oferujemy możliwość opłacenia szkolenia w ratach. Pierwsza rata musi zostać opłacona przed rozpoczęciem kursu, druga w kolejnym miesiącu i tak dalej. Większa ilość rat jest możliwa tylko w sytuacji, gdy ostatnia rata będzie zaplanowana do spłaty przed zakończeniem szkolenia.

Jeśli w danym momencie obowiązują promocje, które obniżają podstawową cenę szkolenia, to przy więcej niż trzech ratach nie mają one zastosowania.

<<

ZAMKNIJ

KURS
ADMINISTRACJI SIECI KOMPUTEROWYCH
WERSJA ON-LINE

Odpowiednik szkolenia Cisco CCNAv7

Przygotowanie do egzaminu Cisco 200‑301 CCNA

Urządzenia sieciowe i kilka podpiętych kabli

Nasze szkolenie Administracji Sieci Komputerowych odpowiada programem najnowszej wersji kursu Implementing and Administering Cisco Solutions (CCNA) v2.0 i obejmuje niezbędne podstawy dotyczące większości rozwiązań sieciowych spotykanych w dzisiejszym świecie. Mimo, iż omawiane przykłady i ćwiczone konfiguracje urządzeń dotyczą bezpośrednio sprzętu Cisco, to nabyte tu umiejętności umożliwiają rozpoczęcie kariery w dowolnym obszarze sieci i późniejsze specjalizowanie się w dowolnym rodzaju sprzętu. Oprócz niezbędnej wiedzy teoretycznej na kursie ćwiczone są konkretne rozwiązania konfiguracji urządzeń możliwe do natychmiastowego zastosowania w praktyce.

Oprócz wartościowej wiedzy przydatnej w codziennym życiu zawodowym nasz kurs Cisco przygotowuje również do egzaminu 200-301 CCNA, po zdaniu którego otrzymuje się certyfikat Cisco CCNA. Nasza Akademia nie prowadzi takich egzaminów, ale w ramach kursu uczestnicy dowiedzą się jakie kroki dokładnie należy dalej podjąć, aby zapisać się na egzamin w najbliższym autoryzowanym ośrodku i z powodzeniem go zdać. Mamy też możliwość zapewnienia wsparcia przy organizacji takiego egzaminu i załatwienia wszelkich formalności - szczegóły można znaleźć w zakładce EGZAMINY.

PROGRAM SZKOLENIA

Kurs CCNA w obecnej wersji składa się z trzech części tematycznych. W pierwszej części omawiane są podstawy działania sieci komputerowych, część druga to zagadnienia związane z inżynierią ruchu sieciowego, a w ostatniej części omawiane są dodatkowe technologie wspierające działanie sieci, związane z utrzymaniem i zarządzaniem, a także bezpieczeństwem sieci. Dokładne tematy objęte szkoleniem CCNA są następujące:

Część 1

Kontynenty spięte z serwerami
Komputer wymieniający dane ze światem

Podstawy Sieci

 • Architektura współczesnych sieci

 • Modele Sieci (ISO oraz TCP/IP)

 • Protokoły TCP oraz UDP

 • Adresacja IPv4 i IPv6

 • Protokół ICMP

 • Arytmetyka binarna – podział sieci

 • Protokół Ethernet

 • Rozwiązywanie adresów (ARP i ND)

 • Okablowanie współczesnych sieci

 • Wprowadzenie do systemu IOS

 • Podstawowa konfiguracja urządzeń

Część 2

Siatka połączeń sieciowych
Koła zębate procesujące dane

Routing, Switching i Sieci Bezprzewodowe

 • Routing statyczny i dynamiczny

 • Protokół routingu RIPv2

 • Protokół routingu OSPF

 • Routing IPv6 (protokoły RIPng oraz OSPFv3)

 • Redundancja bramy – protokół HSRP

 • Architektura i działanie sieci lokalnych

 • VLANy / Routing między VLAN’ami

 • Redundancja w sieciach lokalnych

 • Protokół STP / Agregacja łączy

 • Protokoły DHCPv4 oraz DHCPv6

 • Podstawy Sieci Bezprzewodowych (WiFi)

Część 3

Tarcza chroniąca świat sieciowy
Komputer przetwarzający dane

Bezpieczeństwo i Usługi Sieciowe

 • Informacje o urządzeniach (CDP i LLDP)

 • Protokół NTP

 • Monitorowanie sieci (SPAN, Syslog, SNMP)

 • Zarządzanie konfiguracją urządzeń

 • Podstawy bezpieczeństwa sieci

 • Konfiguracja zabezpieczeń sieci lokalnych

 • Listy kontroli dostępu (ACL)

 • Translacja adresów sieciowych (NAT)

 • Koncepcja sieci rozległych (WAN)

 • Tunelowanie ruchu (GRE oraz VPN)

 • Podstawy QoS, wirtualizacji i automatyzacji

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Nasze szkolenia odbywają się w formie OnLine. Technicznie jest to tak zorganizowane, że w niczym nie ustępują normalnym kursom stacjonarnym, spotykamy się na wideokonferencji, gdzie wykładowca przedstawia prezentacje i omawia tematy teoretyczne, a na ćwiczeniach każdy uczestnik ma dostęp do komputera laboratoryjnego, na którym konfiguruje swój sprzęt sieciowy. Wykładowca prowadzi również ćwiczenia i na bieżąco pomaga uczestnikom gdyby było to potrzebne. Po każdych zajęciach uczestnicy otrzymują dużo dodatkowych materiałów dotyczących omawianych tematów, a także ćwiczenia praktyczne z konfiguracji sprzętu do wykonania na symulatorze sieci. Wykładowca również jest cały czas dostępny na indywidualne konsultacje, czy to w temacie zajęć czy w kwestii egzaminów na certyfikat CCNA.

KAŻDY UCZESTNIK SZKOLENIA ON‑LINE OTRZYMUJE:

Symbol książki z materiałami szkoleniowymi

Komplet materiałów
elektronicznych
do wykładów i ćwiczeń

Wymiana maili między uczestnikiem i wykładowcą

Nieograniczone
konsultacje mailowe
z wykładowcą

Symbol kartek ze zdanym egzaminem CCNA

Zestaw przykładowych
pytań egzaminacyjnych
CCNA 200-301

Symbol dyplomu
Symbol drugiego dyplomu

Dwa dyplomy
ukończenia szkolenia
(polski i angielski)

Szkolenie CCNA trwa w naszej Akademii ponad 100 godzin zegarowych, w tym 96 godzin zajęć oraz 9 godzin materiałów wideo przygotowania do szkolenia (tzw. PREWORK przesyłany uczestnikom przed kursem). Jest to odpowiednia ilość czasu na omówienie i przećwiczenie wszystkich zagadnień potrzebnych w życiu jak również do egzaminu na certyfikat CCNA. Zwykle całość szkolenia zajmuje około trzech miesięcy, gdyż w okolicach długich weekendów lub świąt staramy się nie planować zajęć. Spotykamy się najczęściej w soboty w godz. 9:00 - 17:00, lub we wtorki i w czwartki w godz. 18:00 - 22:00.

Szkolenia OnLine planujemy kilka razy w roku. W zależności od zainteresowania uruchamiamy zajęcia sobotnie lub wtorkowo-czwartkowe. Kursy są potwierdzane, gdy zbierze się przynajmniej 8 osób zainteresowanych. W przypadku gdyby nie udało się zebrać grupy do planowanego terminu uruchomienia szkolenia, to proponujemy jego przesunięcie o dwa lub trzy tygodnie do przodu, aby dopisały się kojene osoby. Maksymalna liczba osób w jednej grupie to 13. Terminy najbliższych planowanych szkoleń CCNA OnLine znajdują się niżej.

Standardowa cena szkolenia: 4305zł

Cena może być niższa! Sprawdź aktualne promocje poniżej!

PROMOCJE CENOWE ORAZ MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA

Od standardowej ceny szkolenia bardzo często proponujemy promocje, a także dodatkowe rabaty. Szczególnie staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób prywatnych, które muszą za kurs zapłacić z własnej kieszeni. Osoby te zawsze mogą liczyć na zniżki. Do tego opłatę za kurs możesz rozłożyć na stosunkowo niewielkie raty. Nasze aktualne propozycje przedstawione są poniżej:

PROMOCJA REGULARNA

Symbol osoby z laptopem prywatnie w domu

Specjalna cena
szkolenia CCNA OnLine
dla osób prywatnych

4305zł
3300zł

SZCZEGÓŁY

PROMOCJA KOLEŻEŃSKA

Symbol dwóch osób powiązanych ze sobą (w sensie relacji, nie sznurem)

Dodatkowe zniżki
dla kolegów przystępujących
razem do kursu

4%, 8%,
a nawet 12%

SZCZEGÓŁY

OFERTA RATALNA

Symbol przełamanego banknotu dzielącego płatność na raty

Możesz również
opłacić szkolenie
w dogodnych ratach

2 x 1650zł

3 x 1100zł
4 x 900zł
:

SZCZEGÓŁY

DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy, to możesz ubiegać się o dofinansowanie szkolenia. Nasza Akademia znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Powiatowego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2.14/00240/2020, co uprawnia uczestników naszych szkoleń do dofinansowania kursu przez Urząd Pracy. W takiej sytuacji odpowiedni wniosek o dofinansowanie szkolenia musisz złożyć w swoim Urzędzie Pracy. Warunki oraz wysokość dofinansowania określa indywidualnie Twój Urząd Pracy, ale w wielu przypadkach może to być nawet 100% kosztów szkolenia. Więcej informacji znajdziesz w swoim Urzędzie Pracy, najpierw jednak zgłoś się do nas w celu ustalenia szczegółów oferty szkoleniowej. Ponieważ Urzędy Pracy mają szczególne wymagania, to przedstawimy Ci konkretne informacje, które będziesz mógł skonsultować z Urzędem Pracy.

NAJBLIŻSZE PLANOWANE SZKOLENIA CCNA ON‑LINE

Kurs Cisco dla danej grupy uruchamiamy gdy zbierze się przynajmniej 8 osób. Jeśli najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem nie będzie minimalnej liczby uczestników, to rozpoczęcie jest przesuwane o kilka tygodni do przodu aby zebrać więcej zainteresowanych osób. W przypadku małego zainteresowania danym szkoleniem może ono zostać odwołane, a wszystkim osobom zapisanym do tej grupy zostaną zaproponowane inne możliwości odbycia kursu. Zawsze na bieżąco informujemy zapisane osoby o postępach w uruchomieniu danego szkolenia. Poniżej możesz zobaczyć terminy zajęć na najbliższych planowanych szkoleniach OnLine. Jeśli szkolenie jest potwierdzone, to oznacza że zebrała się już minimalna grupa i kurs rozpocznie się w terminie.

Banner informujący o potwierdzeniu uruchomienia szkolenia

Grupa 61

Rozpoczęcie 6‑go sierpnia 2024r.
Zajęcia we wtorki i w czwartki 18:00 - 22:00

Harmonogram:

Zajęcia we wtorki i w czwartki od 6-go sierpnia 2024r.

Termin potwierdzony! Kurs będzie uruchomiony!
Zostało ostatnie wolne miejsce w tej grupie!
Decyduje kolejność zgłoszeń przez formularz ZAPISÓW.

ZAPISUJĘ SIĘ

Banner informujący o potwierdzeniu uruchomienia szkolenia

Grupa 62

Rozpoczęcie 21‑go września 2024r.
Zajęcia w soboty w godz. 9:00 - 17:00

Harmonogram:

Zajęcia w soboty od 21-go września 2024r.

BRAK MIEJSC! Zachęcamy do wpisania się na listę rezerwową na wypadek gdyby ktoś zrezygnował. W chwili obecnej jest to jeszcze możliwe.

ZAPISUJĘ SIĘ

UWAGA!

Kurs CCNA dla grupy 53 jest objęty specjalną akcją promocyjną!
Zapisz się na szkolenie już teraz i rozpocznij kurs bez dokonywania żadnych wpłat! Za szkolenie zapłacisz dopiero w styczniu 2023r.!

 

*Promocja ta łączy się ze wszystkimi innymi obecnie obowiązującymi promocjami!

UWAGA!

W związku z obecną sytuacją ekonomiczną w nowym roku będziemy zmuszeni podnieść ceny naszych szkoleń. Szacujemy konieczność podwyżki nawet o 20%. Polecamy więc zapisywanie się na szkolenia już teraz, bo o cenie kursu będzie decydował termin zapisu. Osoby zapisane wcześniej zapłacą niższą cenę. Nowy cennik planujemy wprowadzić od 1.03.2024r., warto więc zapisać się na dowolny oferowany kurs przed tą datą żeby skorzystać jeszcze z obecnych cen. Można również już teraz wykupić Voucher na dowolny kurs realizowany w 2024-tym roku.

Jeśli powyższe terminy nie są dla Ciebie odpowiednie, to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na kurs Cisco eLearning, który w niczym nie ustępuje zajęciom OnLine. Zawiera te same treści przedstawione dokładnie w ten sam sposób, masz również możliwość przećwiczenia wszystkich zagadnień z konfiguracji sprzętu tak samo, jak uczestnicy kursów OnLine. Na tej wersji szkolenia w zasadzie czujesz się jakbyś uczestniczył w normalnych zajęciach, a terminy kursu eLearningowego możesz wygodnie dostosować do swoich potrzeb. Szczegóły znajdziesz w zakładce E‑LEARNING.

Wszystkie ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to szczególnie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.

 

Akademia Sieci LANPulse zastrzega sobie prawo do usunięcia z oferty dowolnego szkolenia w dowolnym czasie, a także odmówienia uczestnictwa w kursie dowolnej osobie, firmie lub instytucji bez podania przyczyny. W takiej sytuacji należności przyjęte od uczestników na poczet danego szkolenia zostaną zwrócone.

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Najbliższe planowane kursy CCNA:

eLearning od 24-go czerwca

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

TERMIN POTWIERDZONY!

OnLine od 6-go sierpnia

(wtorki i czwartki)

TERMIN POTWIERDZONY!

/

OnLine od 21-go września

(soboty)

TERMIN POTWIERDZONY!

Biała litera W na zielonym tle

strona stworzona w

Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu
Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego

Tel.: 608-69-55-22

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

© 2014 - 2024          REGULAMIN

LANPulse Technologie Sieciowe

Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny