10 lat!
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse
Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle

AKADEMIA
SIECI

AKADEMIA SIECI

Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli

LANPULSE NETACAD

Urządzenia sieciowe i kilka podpiętych kabli

Oficjalne materiały Akademii Cisco do kursu CCNAv7 podzielone są na trzy moduły (ITN, SRWE oraz ENSA). Linki do materiałów, które Państwo otrzymujecie mailowo, mogą należeć do jednej z tych grup. Aby prawidłowo otwierać te materiały, trzeba najpierw odczytać z linku informację, do którego modułu dany temat należy, a potem zalogować się do odpowiedniego modułu przy pomocy skrótów poniżej:

Dopiero wtedy można kliknąć w mailu na interesujący nas link. W przeciwnym wypadku link z maila nie otworzy się prawidłowo - albo będzie to pusta strona, albo pojawi się komunikat "odmowa dostępu". W takim przypadku przed kliknięciem w link trzeba najpierw wejść w odpowiedni skrót powyżej i w wyskakującym okienku zalogować się na dane otrzymane w mailu. Po prawidłowym zalogowaniu można już zamknąć to wyskakujące okienko, ale nie należy zamykać przeglądarki, tylko otworzyć w niej interesujący nas skrót do tematu z materiałów.

PRZYKŁAD

Sposób korzystania z materiałów Akademii Cisco można prześledzić na następującym przykładzie:

 

Otrzymaliście Państwo mailem linki i chcielibyście przeczytać materiały Akademii Cisco z trzech poniższych tematów:

 

Bezpieczeństwo sieci:
CCNAv7 - https://contenthub.netacad.com/itn/16.0.1 (podstawy bezpieczeństwa sieci)
CCNAv7 - https://contenthub.netacad.com/srwe/10.0.1 (bezpieczeństwo sieci LAN)
CCNAv7 - https://contenthub.netacad.com/ensa/3.0.1 (koncepcje bezpieczeństwa sieci)

 

Aby prawidłowo otworzyć materiały z pierwszego linka trzeba najpierw odczytać, do którego modułu ten temat należy - w środku tego linka znajduje się nazwa modułu, odczytujemy więc ".../itn/...". Teraz przed kliknięciem w tego linka musimy najpierw zalogować się do modułu ITN materiałów Cisco używając skrótu ITN z górnej części strony LANPULSE NETACAD. Otworzy się wtedy dodatkowe okienko logowania:

Możliwe, że przeglądarka wyświetli ostrzeżenie o otwieraniu tzw. "wyskakujących okienek" - w takiej sytuacji należy zezwolić na wyskakujące okienka na stronie www.lanpulse.pl. W nowootwartym okienku, jako dane do logowania, należy wpisać adres e-mail oraz hasło, które otrzymaliście Państwo mailem wraz z linkami do tych materiałów. Po prawidłowym zalogowaniu należy zamknąć to dodatkowe okienko, ale nie zamykać przeglądarki:

W tej samej przeglądarce można teraz prawidłowo otworzyć link z materiałami klikając na niego w mailu, lub przeklejając zawartość do paska adresu:

Jeśli teraz chcemy przejść do innego przesłanego linka (np. https://contenthub.netacad.com/srwe/10.0.1), to trzeba wrócić na stronę LANPULSE NETACAD i tym razem kliknąć na skrót do logowania do modułu SRWE. Jeśli jest to ta sama sesja przeglądarki, to możliwe, że nie trzeba będzie wpisywać ponownie hasła, ale tak czy inaczej koniecznie trzeba otworzyć to wyskakujące okienko:

Jeśli portal Akademii Cisco znów będzie wymagał zalogowania, to należy podać adres e-mail oraz hasło, które otrzymaliście Państwo mailem wraz z linkami do tych materiałów. Po pojawieniu się zawartości wyskakującego okienka nie jest ono już więcej potrzebne i można je zamknąć:

W tej samej przeglądarce można teraz prawidłowo otworzyć nowy link z materiałami klikając na niego w mailu, lub przeklejając zawartość do paska adresu:

Jeśli w którymś momencie przestaną się prawidłowo otwierać materiały Akademii Cisco, a zamiast tego będą się pojawiały puste strony lub dziwne błędy, to należy zamknąć wszystkie okna przeglądarki i ponownie zacząć od strony LANPULSE NETACAD ze skrótami do logowania do poszczególnych modułów, zalogować się do wybranego modułu i ponownie otworzyć link do materiałów.

WERSJA JĘZYKOWA

Materiały do kursu CCNA na portalu Akademii Cisco są domyślnie w wersji językowej polskiej, ale można również czytać je w oryginale. Aby zmienić wersję językową, na dowolnej otwartej podstronie wystarczy kliknąć na ikonę w prawym górnym rogu:

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Najbliższe planowane kursy CCNA:

eLearning od 27-go maja

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

TERMIN POTWIERDZONY!

OnLine od 18-go maja

(soboty i niedziele)

TERMIN POTWIERDZONY!

/

OnLine od 9-go lipca

(wtorki i czwartki)

TERMIN POTWIERDZONY!

Biała litera W na zielonym tle

strona stworzona w

Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu
Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego

Tel.: 608-69-55-22

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

© 2014 - 2024          REGULAMIN

LANPulse Technologie Sieciowe

Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny