10 lat!
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse
Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle

AKADEMIA
SIECI

AKADEMIA SIECI

Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli
26 lutego 2021

Kurs CCNA eLearning

Na rynku jest wiele "wideo-szkoleń" lub kursów typu eLearningowego dotyczących CCNA, niektóre w bardzo atrakcyjnych cenach. Najczęściej jednak albo są to urywki programu, czyli poszczególne tematy publikowane bez związku z innymi, albo kurs taki nie przewiduje ćwiczeń praktycznych, tylko samą teorię. Trudno znaleźć kompleksowe szkolenie, w pełni przygotowujące nie tylko do zdania egzaminu, ale także do codziennej praktyki zawodowej.

My mamy w tym zakresie ofertę unikalną w swojej prostocie. Na naszym kursie eLearningowym nie czytasz jakichś nudnych materiałów, ani nie oglądasz nudnych filmów z prezentacjami, tylko oglądasz żywe zajęcia. Na naszej platformie eLearningowej znajdują się dokładnie pełne nagrania z zajęć prowadzonych wcześniej na na żywo na kursie OnLine. Czyli w zasadzie tak samo jak uczestnicy kursu OnLine obserwujesz w okienku prowadzącego zajęcia, który prezentuje wszystkie tematy, odpowiada na pytania grupy, wchodzi w żywe dyskusje z uczestnikami, oraz oczywiście prowadzi ćwiczenia, które również Ty wykonujesz na bieżąco wraz z grupą na filmie. Biorąc więc udział w kursie eLearningowym niczego nie tracisz - tak samo jak wszyscy uczestnicy oglądasz ciekawe wykłady i wykonujesz ćwiczenia na specjalnie do tego przygotowanym symulatorze sieci. Symulator ten jest oficjalnym narzędziem Cisco stworzonym na potrzeby szkoleń CCNA i praca na nim wygląda dokładnie tak samo jak praca na sprzęcie sieciowym. Do każdych zajęć otrzymujesz odpowiednio przygotowane topologie laboratoryjne, które pozwalają Ci ćwiczyć wszystko to, co wykładowca pokazuje na sprzęcie.

 

Nasz kurs eLearningowy wygląda więc praktycznie tak samo jak kurs OnLine, a do tego jest dużo wygodniejszy - zamiast konieczności bycia na zajęciach w ustalonych terminach, po prostu co tydzień lub co dwa tygodnie otrzymujesz kolejne zajęcia, z którymi zapoznajesz się w wygodnych dla Ciebie chwilach, a w przypadku pytań, czy wątpliwości masz na bieżąco kontakt mailowy z wykładowcą na ewentualne konsultacje.

Różnice między szkoleniem OnLine oraz eLearning są tak naprawdę następujące:

  1. Na kursie OnLine trzeba być na zajęciach w ustalonych terminach, a na kursie eLearning można oglądać zajęcia w dowolnym momencie.
  2. Na kursie OnLine można zadać pytanie od razu i najczęściej uzyskać odpowiedź od razu, natomiast na kursie eLearning konsultacje z wykładowcą odbywają się mailowo – na maile z pytaniami zwykle wykładowca odpowiada od razu. Ewentualnie, jeśli sprawa jest większa, to można umówić się na spotkanie 1:1 OnLine (w ramach kursu eLearning każdemu przysługuje do 8h takich konsultacji na żywo).
  3. Na szkoleniu OnLine czasem coś może umknąć uwadze uczestników, natomiast na kursie eLearning zawsze można zatrzymać film, lub go cofnąć, żeby coś dokładnie przeanalizować. Dostęp do materiałów wideo uczestnicy kursu eLearning mają przez rok od momentu rozpoczęcia szkolenia.
  4. Na szkoleniu OnLine uczestnicy wykonują ćwiczenia na prawdziwym sprzęcie udostępnianym zdalnie, natomiast na kursie eLearning uczestnicy wykonują ćwiczenia na symulatorze sieci na swoim komputerze.

 

Jak widać każda z dwóch form realizacji kursu ma kilka takich aspektów, które dla jednych osób mogą być wadami, a dla innych zaletami, natomiast nie dotyczy to zawartości merytorycznej szkolenia, tylko bardziej kwestii „obsługowych”. Dzięki temu każda osoba może wybrać wariant, który dla niej będzie najwygodniejszy nie mając poczucia, że coś traci.

 

Dość przydługi, natomiast wyjaśniający wszystko bardzo dobrze film na temat różnic w naszych szkoleniach OnLine oraz eLearning można zobaczyć tutaj:

 

 

<<   POWRÓT

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Najbliższe planowane kursy CCNA:

eLearning od 22-go lipca

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

TERMIN POTWIERDZONY!

OnLine od 6-go sierpnia

(wtorki i czwartki)

TERMIN POTWIERDZONY!

/

OnLine od 21-go września

(soboty)

TERMIN POTWIERDZONY!

Biała litera W na zielonym tle

strona stworzona w

Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu
Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego

Tel.: 608-69-55-22

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

© 2014 - 2024          REGULAMIN

LANPulse Technologie Sieciowe

Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny