Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny

© 2014 - 2021

LANPulse Technologie Sieciowe

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

Tel.: (60) 869-55-22

Kom.: 571-311-078

Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego
Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu

strona stworzona w

Biała litera W na zielonym tle

TERMIN POTWIERDZONY!

(soboty)

OnLine od 15-go stycznia 2022

/

TERMIN POTWIERDZONY!

(wtorki i czwartki)

OnLine od 19-go października

TERMIN POTWIERDZONY!

(zajęcia co dwa tygodnie)

eLearning od 4-go października

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

W kwestii czasu, jaki należy poświęcić na naukę podstaw sieci, jesteśmy zdania, że nigdy nie jest go za dużo. Jeśli ktoś chciałby dogłębnie przestudiować wszystkie zagadnienia CCNA musiałby na to przeznaczyć na prawdę dużo czasu. Istnieją legendy, że ponoć w Ameryce oficjalne kursy CCNA prowadzone przez tzw. "Cisco Networking Academies" trwają rok czasu, a wpisane w zajęcia akademickie na uniwersytetach nawet dwa lata. Nie wiemy ile w tym prawdy, ale wiemy, jak to się zwykle robi na naszym rodzimym podwórku.

Najczęściej kursy CCNA prowadzone w centrach edukacyjnych trwają między 40 a 50 godzin zegarowych, czasem trochę ponad 50h. Inną grupą szkoleń są kursy prowadzone przez oficjalne Akademie Cisco - tutaj do czasu absolutnie nie można się przyczepić, bo jest to ok. 100h zegarowych, ale z kolei programy te potrafią się rozciągać niemal na okres pół roku. Ma to szereg dobrych stron, bo jest czas, żeby między zajęciami dokładnie przestudiować zdobyte informacje, ale też nie każdemu odpowiada, lub też nie każdemu jest potrzebne takie, dość mozolne, studiowanie. Taka ilość godzin pociąga również za sobą dość wygórowane ceny tych szkoleń. Wszystko zależy od tego, co kto potrzebuje i jakie może na to przeznaczyć środki.

My zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniach składających się z jak największej ilości godzin. Zagadnienia na kursie CCNA nie są bardzo trudne, ale jest ich dość dużo, bo poznajemy podstawy bardzo wielu technologii i na prawdę warto na to poświęcić więcej czasu. Tym bardziej, że jest to ten unikalny kurs, którym budujemy solidną bazę wiedzy na przyszłość. Zachęcamy więc do poszukania najdłuższego szkolenia na jakie Cię stać, jednak zawsze zwróć szczególną uwagę, czy w ofertach jest mowa o godzinach zegarowych, czy lekcyjnych - często nie jest to jasno napisane, więc zawsze trzeba dopytać. Zauważyliśmy na rynku taką praktykę, że firmy szkoleniowe liczą sobei czas kursów w godzinach obowiązujących w oficjalnym systemie szkolnictwa, czyli w tzw. "godzinach lekcyjnych". Jak zapewne pamiętasz ze szkoły, jedna godzina lekcyjna to dokładnie 45 minut, więc szczególnie uważaj na sytuacje, w których w ofercie jest napisane, że kurs trwa np. 72 godziny, po czym okazuje się, że była tu mowa o godzinach lekcyjnych. Jak łatwo policzyć, 72 godziny lekcyjne to tylko 54 godziny zegarowe! Naszym zdaniem jest to zbyt mało czasu, żeby w komfortowych warunkach przejść przez zagadnienia kursu CCNA.

Nasza oferta jest natomiast jednoznaczna - proponujemy kursy zawierające na tyle uczciwą ilość godzin, że możemy być pewni, iż to wystarczy, a jednocześnie pozwoli utrzymać koszty na konkurencyjnym poziomie. Nasze szkolenie CCNA zaplanowaliśmy na 100 godzin zegarowych, co daje większą ilość zajęć niż na kursach proponowanych przez inne firmy. W ramach kursu OnLine na ogólny czas szkolenia składają się zajęcia na żywo (88h) oraz 9h materiałów wideo stanowiących tzw. "prework" do kursu, czyli tematy do przyswojenia samodzielnie przed szkoleniem, a do tego dochodzą jeszcze informacje związane z egzaminem. Są one traktowane jako integralna część szkolenia, co razem daje ponad 100h zajęć dydaktycznych. Dodatkowo uczestnicy każdego szkolenia będą otrzymywali materiały wideo dotyczące tematów ponadprogramowych - będą to nagrania z poprzednich wersji kursu CCNA (prawie 10h). Obecnie Cisco usunęło z programu CCNA kilka ciekawych tematów (np. EIGRP, OSPF Multiarea, czy BGP), które były omawiane na poprzednich wersjach kursu - nie są więc one już potrzebne do egzaminu, ale w życiu mogą się przydać. W ramach naszego szkolenia wszyscy chętni będą mogli zapoznać się również z tymi materiałami.

Czas potrzebny na kurs CCNA

26 lutego 2021
Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli

AKADEMIA SIECI

AKADEMIA
SIECI

Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

<<   POWRÓT