10 lat!
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse
Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle

AKADEMIA
SIECI

AKADEMIA SIECI

Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli
26 lutego 2021

Co to jest CCNA?

Jeśli interesują Cię sieci komputerowe, to na pewno słyszałeś o certyfikacie Cisco CCNA. Możliwe, że właśnie dlatego trafiłeś na naszą stronę. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas i pieniądze na naukę podstaw technologii sieciowych, to odpowiedź brzmi TAK! Absolutnie TAK! CCNA jest obecnie najpopularniejszym certyfikatem zawodowym, potwierdzającym posiadanie wartościowej wiedzy na temat sieci komputerowych. Szkolenie Cisco CCNA, przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego obejmuje swoim programem szeroko pojęte podstawy działania i obsługi sieci teleinformatycznych, omówione na konkretnych przykładach konfiguracji urządzeń firmy Cisco Systems - niekwestionowanego lidera rozwiązań sieciowych w obszarze Enterprise.

Jeśli więc pracujesz, lub marzysz o pracy inżyniera sieciowego w dużej firmie lub u integratora rozwiązań informatycznych, to wiedza potwierdzona certyfikatem CCNA jest tutaj absolutnie niezbędna. Posiadanie tego certyfikatu otwiera drogę do kolejnych poziomów wiedzy sieciowej - posiadając tytuł CCNA masz możliwość zdawania kolejnych egzaminów i zdobywania certyfikatów na poziomach profesjonalnych i eksperckich w wielu ścieżkach zawodowych związanych z sieciami. Jeżeli Twoje zainteresowania techniczne idą jednak w innym kierunku - bardziej w stronę technologii serwerowych, myślisz o pracy administratora systemów i nie chcesz swojego życia zawodowego poświęcać wyłącznie sieciom komputerowym, to również nie powinieneś bagatelizować znaczenia wiedzy objętej szkoleniem CCNA. Wiedza, jaką zawiera kurs Cisco CCNA jest właściwie niezbędna dla każdego, kto zawodowo zajmuje się informatyką. Możliwe, że nie będziesz później zainteresowany zgłębianiem wszystkich zagadnień dalej, do poziomu profesjonalistów sieciowych, ale gwarantujemy, że w pracy administratora systemów, aplikacji czy stacji roboczych podstawowa wiedza sieciowa jest bardzo ważna - pozwala mieć pełny obraz działania systemów informatycznych, w dzisiejszych czasach w większości wykorzystujących komunikację sieciową. Dodatkowo, jeśli do Twoich kompetencji zawodowych należy również diagnostyka problemów związanych z serwerami, systemami, aplikacjami czy stacjami roboczymi, to przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu sieci będzie tu nieocenioną pomocą.

 

Posiadanie wiedzy potwierdzonej certyfikatem CCNA jest wysoce wskazane, jeżeli zajmujesz się zawodowo dowolną dziedziną informatyki, a wręcz niezbędne, jeśli myślisz o karierze ściśle związanej z sieciami komputerowymi.
 

Nasza oferta to kurs CCNA, który stanowi takie "nauczanie początkowe" w dziedzinie sieci komputerowych - Twoje pierwsze kroki w świecie sieci. Bardzo ważne jest, aby właśnie na etapie początkowym, zapoznawania się ze wszystkimi zagadnieniami, wiedza była odpowiednio przedstawiana, stopniowo zgłębiana i rozwijana. Jest to złożony proces dydaktyczny, gwarantujący dotarcie nawet do osób, które wcześniej nie miały styczności z sieciami komputerowymi w żadnej postaci. Jesteśmy zdania, że poznawanie podstaw sieci jest najważniejszym etapem w życiu zawodowym każdego sieciowca, procesem newralgicznym, który musi być przeprowadzony w sposób odpowiedni tak, aby wypracowane podstawy były solidne i dawały, po pierwsze, poczucie pewności posiadanej wiedzy, a po drugie mocny fundament i przygotowanie do dalszego rozwoju.

Przekazanie wiedzy podstawowej w niewłaściwy sposób może skutkować nie tylko niezdaniem egzaminów certyfikacyjnych przez absolwentów takich marnych szkoleń, ale również ich zniechęceniem do fascynującego świata sieci komputerowych, który może się wydać zbyt trudny i złożony. To prawda - świat ten jest złożony i są w nim również zagadnienia trudne, ale nawet one, przedstawione w odpowiedni sposób i w odpowiednim kontekście, stają się możliwe do przyswojenia dla każdego.

 

Nie składaj więc swojej edukacji sieciowej w przypadkowe ręce! Szczególnie na etapie początkowym!

 

My jesteśmy nie tylko pasjonatami sieci komputerowych, ale jednocześnie umiemy dzielić się wiedzą i uwielbiamy to robić. Dzięki temu potrafimy dotrzeć do wszystkich. Zarażamy optymizmem i naszą fascynacją. Wprowadzimy Cię w ten świat łagodnie i z pełnym zrozumieniem. Pozwolimy Ci odkrywać sieci komputerowe z przyjemnością i zainteresowaniem, dając solidne podstawy do dalszego rozwoju zawodowego.
 

Nasza kadra instruktorska to ludzie z pasją nie tylko do samych technologii sieciowych, ale również z pasją do przekazywania wiedzy. Są to osoby nie tylko z wiedzą techniczną, ale również z potwierdzonymi umiejętnościami dydaktycznymi, na codzień zajmujące się zawodowo administracją sieci korporacyjnych, a w wolnym czasie poświęcające się działalności edukacyjnej. Po prostu ludzie, którzy lubią swoją pracę, zarówno techniczną jak i dydaktyczną. Więcej o prowadzących nasze zajęcia można przeczytać w zakładce WYKŁADOWCY, a opinie o nich, które pozostawili uczestnicy naszych zajęć, znajdują się w zakładce OPINIE.
 

To, co oferujemy, to profesjonalną i przemyślaną pomoc w zdobyciu Twojego pierwszego certyfikatu sieciowego. Kurs Administracji Sieci Komputerowych został dokładnie przygotowany pod kątem egzaminu certyfikacyjnego Cisco CCNA (więcej na temat tego szkolenia można przeczytać w zakładce KURS CCNA). To wszystko. Jak widać nie posiadamy w ofercie kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu różnych szkoleń, jak to mają w zwyczaju inne firmy zajmujące się prowadzeniem kursów. Zamiast tracić energię na ogromną ilość zagadnień w wielu różnych kursach, my postanowiliśmy skupić się jedynie na "nauczaniu początkowym" i jemu poświęciliśmy 100% naszego czasu i energii. Nie jesteśmy firmą, która mówiąc wprost, "żyje" ze szkoleń i musi "łapać" każde zlecenie, a wykładowcy nierzadko z dnia na dzień dowiadują się jaki kurs będą teraz prowadzić. My na codzień mamy stałe zatrudnienie, a działalność szkoleniową traktujemy jako pasję - dzięki temu nie musimy godzić się na żadne kompromisy i możemy oferować najwyższą jakość poświęcając się wąskiej dziedzinie szkoleniowej, w której jesteśmy najlepsi.

<<   POWRÓT

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Najbliższe planowane kursy CCNA:

eLearning od 24-go czerwca

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

TERMIN POTWIERDZONY!

OnLine od 6-go sierpnia

(wtorki i czwartki)

TERMIN POTWIERDZONY!

/

OnLine od 21-go września

(soboty)

TERMIN POTWIERDZONY!

Biała litera W na zielonym tle

strona stworzona w

Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu
Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego

Tel.: 608-69-55-22

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

© 2014 - 2024          REGULAMIN

LANPulse Technologie Sieciowe

Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny