10 lat!
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse
Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle

AKADEMIA
SIECI

AKADEMIA SIECI

Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli
26 lutego 2021

Ceny kursów CCNA

Jeśli odwiedziłeś wcześniej kilka stron firm oferujących szkolenia sieciowe, to na pewno masz już jakąś orientację w cenach. Najbardziej cenione na rynku kursy  sieciowe, prowadzone na oficjalnych Akademiach Cisco, niestety kosztują dość drogo - są to ceny rzędu kilku tysięcy złotych.

Oczywiście również w tej materii mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Ze względu na wypracowane przez nas rozwiązania i zastosowaną formułę prowadzenia szkoleń jesteśmy w stanie zaproponować Ci uczestnictwo w naszych zajęciach bez zbytniego wysiłku dla Twojego portfela. Mówiąc wprost - oferujemy więcej za mniej! Możemy sobie na to pozwolić, gdyż działając tylko w internecie znakomicie "tniemy koszty", ale najważniejsze jest to, że nie robimy tego Twoim kosztem. Tak jak pisaliśmy wcześniej, organizacja tych szkoleń to dla nas dodatkowa forma aktywności zawodowej - nasza pasja, mamy więc ten komfort, że nie musimy sztucznie windować cen.

Nasza oferta, to szkolenia w niższych cenach niż inne, dostępne na rynku. Szkolenie CCNA w naszej Akademii standardowo kosztuje 4305zł, co już samo w sobie jest ceną konkurencyjną, w szczególności w zestawieniu z tym, co oferujemy, ale nie dość tego - bardzo często możemy sobie pozwolić na zastosowanie dodatkowych promocji czy rabatów. Szczególnie osoby prywatne, opłacające szkolenie z własnej kieszeni mogą liczyć na spore ulgi, nawet do -1000zł! Dokładne ceny wraz z aktualnymi dodatkowymi ofertami można znaleźć w zakładkach dotyczących konkretnych szkoleń: OnLine oraz eLearning, a także w zakładce ZAPISY. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, to istnieje również możliwość dofinansowania szkolenia z Urzędu pracy - szczegóły tutaj.

<<   POWRÓT

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Najbliższe planowane kursy CCNA:

eLearning od 24-go czerwca

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

TERMIN POTWIERDZONY!

OnLine od 6-go sierpnia

(wtorki i czwartki)

TERMIN POTWIERDZONY!

/

OnLine od 21-go września

(soboty)

TERMIN POTWIERDZONY!

Biała litera W na zielonym tle

strona stworzona w

Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu
Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego

Tel.: 608-69-55-22

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

© 2014 - 2024          REGULAMIN

LANPulse Technologie Sieciowe

Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny