Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny

© 2014 - 2022

LANPulse Technologie Sieciowe

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

Tel.: (60) 869-55-22

Kom.: 887-858-934

Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego
Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu

strona stworzona w

Biała litera W na zielonym tle

TERMIN POTWIERDZONY!

(soboty)

OnLine od 6-go maja 2023

/

TERMIN POTWIERDZONY!

(wtorki i czwartki)

OnLine od 7-go lutego 2023

TERMIN POTWIERDZONY!

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

eLearning od 5-go grudnia

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Jeśli odwiedziłeś wcześniej kilka stron firm oferujących szkolenia sieciowe, to na pewno masz już jakąś orientację w cenach. Najbardziej cenione na rynku kursy  sieciowe, prowadzone na oficjalnych Akademiach Cisco, niestety kosztują dość drogo - są to ceny rzędu kilku tysięcy złotych.

Oczywiście również w tej materii mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Ze względu na wypracowane przez nas rozwiązania i zastosowaną formułę prowadzenia szkoleń jesteśmy w stanie zaproponować Ci uczestnictwo w naszych zajęciach bez zbytniego wysiłku dla Twojego portfela. Mówiąc wprost - oferujemy więcej za mniej! Możemy sobie na to pozwolić, gdyż działając tylko w internecie znakomicie "tniemy koszty", ale najważniejsze jest to, że nie robimy tego Twoim kosztem. Tak jak pisaliśmy wcześniej, organizacja tych szkoleń to dla nas dodatkowa forma aktywności zawodowej - nasza pasja, mamy więc ten komfort, że nie musimy sztucznie windować cen.

Nasza oferta, to szkolenia w niższych cenach niż inne, dostępne na rynku. Szkolenie CCNA w naszej Akademii standardowo kosztuje 2800zł, co już samo w sobie jest ceną konkurencyjną, w szczególności w zestawieniu z tym, co oferujemy, ale nie dość tego - bardzo często możemy sobie pozwolić na zastosowanie dodatkowych promocji czy rabatów. Dokładne ceny wraz z aktualnymi dodatkowymi ofertami można znaleźć w zakładkach dotyczących konkretnych szkoleń: OnLine oraz eLearning, a także w zakładce ZAPISY. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, to istnieje również możliwość dofinansowania szkolenia z Urzędu pracy - szczegóły tutaj.

Ceny kursów CCNA

26 lutego 2021
Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli

AKADEMIA SIECI

AKADEMIA
SIECI

Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

<<   POWRÓT