Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny

© 2014 - 2021

LANPulse Technologie Sieciowe

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

Tel.: (60) 869-55-22

Kom.: 571-311-078

Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego
Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu

strona stworzona w

Biała litera W na zielonym tle

SZKOLENIE ROZPOCZĘTE!

(soboty)

OnLine od 13-go marca

/

SZKOLENIE ROZPOCZĘTE!

(wtorki i czwartki)

OnLine od 9-go marca

TERMIN POTWIERDZONY!

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

eLearning od 10-go maja

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Jeśli odwiedziłeś wcześniej kilka stron firm oferujących szkolenia sieciowe, to na pewno masz już jakąś orientację w cenach. Najbardziej cenione na rynku kursy  sieciowe, prowadzone na oficjalnych Akademiach Cisco, niestety kosztują dość drogo - są to ceny rzędu kilku tysięcy złotych.

Oczywiście również w tej materii mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Ze względu na wypracowane przez nas rozwiązania i zastosowaną formułę prowadzenia szkoleń jesteśmy w stanie zaproponować Ci uczestnictwo w naszych zajęciach bez zbytniego wysiłku dla Twojego portfela. Mówiąc wprost - oferujemy więcej za mniej! Możemy sobie na to pozwolić, gdyż działając tylko w internecie znakomicie "tniemy koszty", ale najważniejsze jest to, że nie robimy tego Twoim kosztem. Tak jak pisaliśmy wcześniej, organizacja tych szkoleń to dla nas dodatkowa forma aktywności zawodowej - nasza pasja, mamy więc ten komfort, że nie musimy sztucznie windować cen.

Nasza oferta, to szkolenia w niższych cenach niż inne, dostępne na rynku. Szkolenie CCNA w naszej Akademii standardowo kosztuje 2800zł, co już samo w sobie jest ceną konkurencyjną, w szczególności w zestawieniu z tym, co oferujemy, ale nie dość tego - bardzo często możemy sobie pozwolić na zastosowanie dodatkowych promocji czy rabatów. Dokładne ceny wraz z aktualnymi dodatkowymi ofertami można znaleźć w zakładkach dotyczących konkretnych szkoleń: OnLine oraz eLearning, a także w zakładce ZAPISY. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, to istnieje również możliwość dofinansowania szkolenia z Urzędu pracy - szczegóły tutaj.

Ceny kursów CCNA

26 lutego 2021
Kilka urządzeń sieciowych z mnóstwem podłączonych kabli

AKADEMIA SIECI

AKADEMIA
SIECI

Dwa słowa - LANPulse oraz On-Line na białym i na bordowym tle
Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

<<   POWRÓT