Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny
Trójkąt rozjaśniający tło - taki efekt graficzny

© 2014 - 2022

LANPulse Technologie Sieciowe

Bordowa linia EKG na białym tle oraz nazwa LANPulse

Tel.: (60) 869-55-22

Kom.: 887-858-934

Dymek konwersacji jako skrót do formularza kontaktowego
Słuchawka telefoniczna jako skrót do kontaktu

strona stworzona w

Biała litera W na zielonym tle

TERMIN POTWIERDZONY!

(soboty)

OnLine od 6-go maja 2023

/

TERMIN POTWIERDZONY!

(wtorki i czwartki)

OnLine od 7-go lutego 2023

TERMIN POTWIERDZONY!

(zajęcia co tydzień lub co dwa tygodnie)

eLearning od 5-go grudnia

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Chwilowo nie planujemy uruchomienia nowych szkoleń CCNA OnLine ani eLearning. Kolejne terminy będziemy proponować w drugiej połowie roku.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub pozostawienia kontaktu do siebie przez
FORMULARZ, wtedy otrzymasz od nas informację gdy pojawią się nowe terminy.

Wszystkie ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to szczególnie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.

 

Akademia Sieci LANPulse zastrzega sobie prawo do usunięcia z oferty dowolnego szkolenia w dowolnym czasie, a także odmówienia uczestnictwa w kursie dowolnej osobie, firmie lub instytucji bez podania przyczyny. W takiej sytuacji należności przyjęte od uczestników na poczet danego szkolenia zostaną zwrócone.

Terminy zajęć na kursie CCNA eLearning mogą też być dopasowane indywidualnie do Ciebie - jeśli chciałbyś rozpocząć szkolenie w innym terminie, niż powyżej proponowane, po prostu nam o tym powiedz - dostosujemy się do Twoich preferencji i zaproponujemy specjalny harmonogram zajęć dla Ciebie. Jeśli jednak wolałbyś uczestniczyć w zajęciach na żywo z prawdziwym wykładowcą, to jak najbardziej dajemy też taką możliwość - możesz sprawdzić jakie obecnie proponujemy terminy szkoleń OnLine i czy zebrała się już grupa. Szczegóły szkoleń OnLine znajdziesz w zakładce KURS CCNA.

WAŻNIEJSZA UWAGA!

W związku z obecną sytuacją ekonomiczną od nowego roku będziemy zmuszeni podnieść ceny naszych szkoleń. Szacujemy konieczność podwyżki nawet o 30%. Polecamy więc zapisywanie się na szkolenia jeszcze w tym roku, bo o cenie kursu będzie decydował termin zapisu. Nawet jeśli szkolenie będzie się rozpoczynało już w nowym roku, to osoby zapisane wcześniej zapłacą niższą cenę. Nowy cennik planujemy wprowadzić od stycznia 2023r., warto więc zapisać się na dowolny oferowany kurs jeszcze przed końcem roku 2022 żeby skorzystać z obecnych cen.

UWAGA!

Kursy CCNA eLearning są objęte specjalną akcją promocyjną!
Zapisz się na szkolenie już teraz i rozpocznij kurs bez dokonywania żadnych wpłat! Za szkolenie zapłacisz dopiero w styczniu 2023r.!

 

*Promocja ta łączy się ze wszystkimi innymi obecnie obowiązującymi promocjami!

ZAPISUJĘ SIĘ

ZAPISUJĘ
SIĘ

Zajęcia w co drugi poniedziałek od 5-go grudnia

Harmonogram:

Rozpoczęcie 5‑go grudnia 2022r.
Wysyłka materiałów co dwa tygodnie

Szkolenie eLearning

Banner informujący o potwierdzeniu uruchomienia szkolenia
Zajęcia w każdy poniedziałek od 5-go grudnia

Harmonogram:

Rozpoczęcie 5‑go grudnia 2022r.
Wysyłka materiałów co tydzień

Szkolenie eLearning

Banner informujący o potwierdzeniu uruchomienia szkolenia

Szkolenia eLearning'owe uruchamiamy w każdym miesiącu. Kurs jest indywidualny, więc nie trzeba czekać na zebranie się grupy. Po prostu zgłaszasz się, załatwiamy formalności i od najbliższego terminu rozpoczynasz zajęcia (jeśli będziesz chciał, to pierwsze zajęcia możemy Ci wysłać wcześniej). Cały kurs to w sumie 12 terminów wysyłki - 11 zajęć oraz dodatkowy mail z dyplomami, informacjami podsumowującymi oraz materiałami egzaminacyjnymi CCNA. Kolejne lekcje zawsze wysyłamy w poniedziałki. Zależnie od tego ile masz czasu na naukę możesz wybrać wysyłkę co tydzień lub co dwa tygodnie. Nie będzie też żadnego problemu, jeżeli w trakcie trwania kursu będziesz chciał zmienić harmonogram i opóźnić lub przyspieszyć kolejne zajęcia - wszystko ustalisz na bieżąco z wykładowcą. Nie musisz też się spieszyć - materiały wideo będą dostępne dla Ciebie przez rok od momentu rozpoczęcia szkolenia. Poniżej możesz zobaczyć terminy zajęć na najbliższych szkoleniach eLearning:

NAJBLIŻSZE PLANOWANE SZKOLENIA CCNA ELEARNING

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy, to możesz ubiegać się o dofinansowanie szkolenia. Nasza Akademia znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Powiatowego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2.14/00240/2020, co uprawnia uczestników naszych szkoleń do dofinansowania kursu przez Urząd Pracy. W takiej sytuacji odpowiedni wniosek o dofinansowanie szkolenia musisz złożyć w swoim Urzędzie Pracy. Warunki oraz wysokość dofinansowania określa indywidualnie Twój Urząd Pracy, ale w wielu przypadkach może to być nawet 100% kosztów szkolenia. Więcej informacji znajdziesz w swoim Urzędzie Pracy.

DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY

Logo Urzędu Pracy

Z okazji Black Friday oraz Cyber Monday przygotowaliśmy specjalną ofertę:

 

Najbliższy kurs CCNA eLearning z rabatem aż 50%

Kurs CCNA eLearning wykupiony do niedzieli 4.12.2022r. kosztuje tylko 1000zł*

 

*Jest to cena tylko dla osób prywatnych lub prowadzących własną działalność gospodarczą. W ramach tej ceny otrzymujesz pełny kurs CCNA eLearning wraz ze wszystkimi przywilejami dla regularnych uczestników (np. nieograniczone konsultacje mailowe z wykładowcą oraz roczny dostęp do wszystkich materiałów). Dodatkowo do tej promocji dołączamy promocję opóźnionej wpłaty, czyli płatność za ten kurs będziemy przyjmować dopiero w styczniu 2023r. Rozpoczynasz więc kurs już teraz, a zapłacisz dopiero po świętach i nowym roku! Promocja ta nie łączy się tylko z promocją koleżeńską, czyli nie obowiązują dodatkowe rabaty jeśli na kurs zgłosi się kilka osób razem. Gdybyś nie miał teraz czasu na rozpoczęcie szkolenia, to również nie ma problemu, bo dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych będziesz miał aż do końca 2023r. Można więc wykupić kurs teraz w promocji, a zacząć naukę dopiero w nowym roku. Warunkiem skorzystania z promocji "Black Friday oraz Cyber Monday" jest dopełnienie formalności i podpisanie umowy szkoleniowej do dnia 5.12.2022r. oraz wystawienie opinii na temat kursu po zakończeniu szkolenia.

SZCZEGÓŁY

2 x 1200zł
4 x 700zł

Możesz również
opłacić szkolenie
w dogodnych ratach

Symbol przełamanego banknotu dzielącego płatność na raty

OFERTA RATALNA

SZCZEGÓŁY

4%, 8%,
a nawet 12%

Dodatkowe zniżki
dla kolegów przystępujących
razem do kursu

Symbol dwóch osób powiązanych ze sobą (w sensie relacji, nie sznurem)

PROMOCJA KOLEŻEŃSKA

SZCZEGÓŁY

2800zł
2000zł

Specjalna cena szkolenia
CCNA eLearning
dla osób prywatnych

Symbol osoby z laptopem prywatnie w domu

PROMOCJA REGULARNA

Od standardowej ceny szkolenia bardzo często proponujemy promocje, a także dodatkowe rabaty. Szczególnie staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób prywatnych, które muszą za kurs zapłacić z własnej kieszeni. Osoby te zawsze mogą liczyć na jakieś zniżki. Do tego opłatę za kurs możesz rozłożyć na stosunkowo niewielkie raty. Nasze aktualne propozycje przedstawione są poniżej:

PROMOCJE CENOWE ORAZ MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA

Cena może być niższa! Sprawdź aktualne promocje!

Standardowa cena szkolenia: 2800zł

Kurs CCNA eLearning to w sumie 11 nagranych lekcji, do których linki otrzymujesz od wykładowcy mailowo. Każde zajęcia to ok. 9h materiałów wideo oraz dużo dodatków, takich jak przydatne informacje w internecie, czy ćwiczenia z konfiguracji sprzętu do wykonania samodzielnie na symulatorze sieci. Nie praktykujemy wysyłania całego szkolenia za jednym razem, bo łatwo by się było w tym pogubić. O wiele lepiej jest zachować formę zbliżoną do zwykłego szkolenia, czyli zajęcia do obejrzenia, materiały do doczytania, praca domowa do zrobienia i potem następne zajęcia i tak dalej.

Maile z materiałami wysyłamy co tydzień lub co dwa tygodnie w poniedziałki. Najwięcej osób decyduje się na wysyłkę co dwa tygodnie, bo wtedy w pierwszym tygodniu mogą spokojnie obejrzeć nagrania z zajęć, a w drugim tygodniu mają czas na przerobienie materiałów dodatkowych i wykonanie ćwiczeń. Jeśli masz więcej czasu na naukę możesz też wybrać wysyłkę kolejnych lekcji co tydzień. Ilość czasu, który trzeba poświęcić na każde zajęcia jest kwestią indywidualną każdej osoby, ale szacujemy, że do czasu poświęconego na obejrzenie nagrań powinieneś jeszcze doliczyć sobie ok. 8h na pracę własną.

Urządzenie do testowania okablowania sieciowego z naklejkami firmowymi LANPulse

Tester sieci LAN - niezbędne narzędzie każdego sieciowca!

Praktyczny gadżet:

Dodatkowo dla wszystkich mamy wyjątkową niespodziankę!

Dwa dyplomy
ukończenia szkolenia
(polski i angielski)

Symbol drugiego dyplomu
Symbol dyplomu

Zestaw przykładowych
pytań egzaminacyjnych
CCNA 200-301

Symbol kartek ze zdanym egzaminem CCNA

Konsultacje
OnLine na żywo
(do 8h w ramach potrzeb)

Wideokonferencja

Nieograniczone
konsultacje mailowe

z wykładowcą

Wymiana maili między uczestnikiem i wykładowcą

Komplet materiałów
dydaktycznych

do wykładów i ćwiczeń

Symbol książki z materiałami szkoleniowymi

Przygotowane
środowisko laboratoryjne
do ćwiczeń podczas lekcji

Laptop z symulatorem sieci na ekranie

Materiały wideo
z kolejnych zajęć
(w sumie ponad 100h)

Film na komputerze

KAŻDY UCZESTNIK SZKOLENIA E‑LEARNING OTRZYMUJE:

Na kursie eLearningowym pracujesz samodzielnie, ale czujesz się tak samo jakbyś uczestniczył w normalnych zajęciach. Zgodnie z ustalonym harmonogramem otrzymujesz kolejne lekcje do obejrzenia i podczas tych zajęć pracujesz normalnie z grupą. Po każdych zajęciach, tak samo jak uczestnicy kursu OnLine, otrzymujesz dużo dodatkowych materiałów dotyczących omawianych tematów, a także ćwiczenia praktyczne z konfiguracji sprzętu do wykonania samodzielnie. Wykładowca również jest cały czas dostępny na konsultacje mailowe. W ramach szkolenia eLearning masz również możliwość spotkania z wykładowcą OnLine i dokładnego omówienia interesujących Cię tematów.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 • Informacje o urządzeniach (CDP i LLDP)

 • Protokół NTP

 • Monitorowanie sieci (SPAN, Syslog, SNMP)

 • Zarządzanie konfiguracją urządzeń

 • Podstawy bezpieczeństwa sieci

 • Konfiguracja zabezpieczeń sieci lokalnych

 • Listy kontroli dostępu (ACL)

 • Translacja adresów sieciowych (NAT)

 • Koncepcja sieci rozległych (WAN)

 • Tunelowanie ruchu (GRE oraz VPN)

 • Podstawy QoS, wirtualizacji i automatyzacji

Bezpieczeństwo i Usługi Sieciowe

Komputer przetwarzający dane
Tarcza chroniąca świat sieciowy

Część 3

 • Routing statyczny i dynamiczny

 • Protokół routingu RIPv2

 • Protokół routingu OSPF

 • Routing IPv6 (protokoły RIPng oraz OSPFv3)

 • Redundancja bramy – protokół HSRP

 • Architektura i działanie sieci lokalnych

 • VLANy / Routing między VLAN’ami

 • Redundancja w sieciach lokalnych

 • Protokół STP / Agregacja łączy

 • Protokoły DHCPv4 oraz DHCPv6

 • Podstawy Sieci Bezprzewodowych (WiFi)

Routing, Switching i Sieci Bezprzewodowe

Koła zębate procesujące dane
Siatka połączeń sieciowych

Część 2

 • Architektura współczesnych sieci

 • Modele Sieci (ISO oraz TCP/IP)

 • Protokoły TCP oraz UDP

 • Adresacja IPv4 i IPv6

 • Protokół ICMP

 • Arytmetyka binarna – podział sieci

 • Protokół Ethernet

 • Rozwiązywanie adresów (ARP i ND)

 • Okablowanie współczesnych sieci

 • Wprowadzenie do systemu IOS

 • Podstawowa konfiguracja urządzeń

Podstawy Sieci

Komputer wymieniający dane ze światem
Kontynenty spięte z serwerami

Część 1

Kurs CCNA w obecnej wersji składa się z trzech części tematycznych. W pierwszej części omawiane są podstawy działania sieci komputerowych, część druga to zagadnienia związane z inżynierią ruchu sieciowego, a w ostatniej części omawiane są dodatkowe technologie wspierające działanie sieci, związane z utrzymaniem i zarządzaniem, a także bezpieczeństwem sieci. Dokładne tematy objęte szkoleniem CCNA są następujące:

PROGRAM SZKOLENIA

Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku minut otrzymasz od nas e-mail z linkami do zajęć. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi to prosimy o sprawdzenie w folderze spam w Twojej skrzynce pocztowej, a jeśli tam też nie będzie, to prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość przez formularz w zakładce KONTAKT.

Wypełniając powyższy formularz zgadzasz się na to, abyśmy umieścili Twój adres e-mail w naszej bazie. Na ten adres będziemy mogli w przyszłości przesyłać Ci informacje na temat organizowanych przez nas szkoleń - zawsze będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości. Twój adres e-mail nigdy nie zostanie wykorzystany w innym celu, w szczególności nie będzie przekazany żadnemu innemu podmiotowi. W każdej chwili masz prawo zażądać zaprzestania przetwarzania Twoich danych - w tym celu prosimy o kontakt.

Adres e-mail
ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ
Dziękujemy za rejestrację!
Wpisz swój adres e-mail!

Aby otrzymać pełną lekcję bez żadnych opłat zarejestruj swój adres e-mail poniżej. Na podany adres zostaną wysłane linki do zajęć:

Specyfika
konfiguracji
interfejsów Serial

Symbol nieaktywnego filmu

Film nr 8

36min.

Podsumowanie
i zapisywanie
konfiguracji

Symbol nieaktywnego filmu

Film nr 7

1h 32min.

Powielanie
konfiguracji
i adresacja switchy

Symbol nieaktywnego filmu

Film nr 6

1h 16min.

Adresacja
routerów
i zdalny dostęp

Symbol nieaktywnego filmu

Film nr 5

1h 21min.

Konfiguracja
podstawowa
i adresacja klientów

Symbol nieaktywnego filmu

Film nr 4

1h 11min.

Podstawowe
zabezpieczenia
urządzeń

Symbol nieaktywnego filmu

Film nr 3

1h 04min.

Podstawy
obsługi systemu
Cisco IOS

Symbol nieaktywnego filmu

Film nr 2

48min.

Topologia
do pracy
na symulatorze

Symbol nieaktywnego pobierania pliku

Plik

.pkt

Rejestracja
i pobranie
symulatora sieci

Symbol nieaktywnego filmu

Film nr 0

42min.

Orientacja
w laboratorium
i obsługa sprzętu

Symbol aktywnego filmu

Film nr 1

1h 10min.

Aktywny link do fragmentu zajęć nr 1

Jeśli chciałbyś sprawdzić czy forma proponowanych przez nas zajęć eLearning'owych będzie Ci odpowiadać, to mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - możesz bez żadnych opłat zobaczyć przykładową lekcję z kursu. Są to pełne pierwsze zajęcia z konfiguracji sprzętu, na których wykładowca omawia absolutne podstawy obchodzenia się ze sprzętem sieciowym Cisco, zapoznaje uczestników z obsługą systemu operacyjnego Cisco IOS i porusza tematy podstawowej konfiguracji zabezpieczeń i przygotowania urządzeń do pracy w sieci. Jest to prawie 10h z naszych zajęć! Możesz poczuć się na nich dokładnie jak uczestnik kursu słuchając ciekawych wykładów i wykonując ćwiczenia wraz z wykładowcą na swoim symulatorze sieci. Próbka ta świetnie reprezentuje sposób, w jaki nasz wykładowca prowadzi zarówno wykłady jak i ćwiczenia i możesz na tym materiale spróbować, czy będzie Ci wygodnie w ten sposób uczestniczyć w całym szkoleniu. Przy okazji możesz już nauczyć się podstawowej konfiguracji sprzętu Cisco:

PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA

Nasz kurs eLearningowy jest dokładnie tym samym szkoleniem, które jest opisane w zakładce KURS CCNA, ale ta forma jest dużo wygodniejsza. Dokładnie są to filmy z zajęć, które odbywały się na żywo na kursie OnLine'owym i które możesz oglądać w dowolnym momencie. Ponieważ jest to zapis żywych zajęć, to często pojawiają się tam pytania ze strony grupy czy wywiązuje się dyskusja z uczestnikami, a podczas ćwiczeń często pojawiają się jakieś ciekawe sytuacje, które prowokują dodatkowe nietypowe scenariusze, które są omawiane. Wszystko to sprawia, że możesz poczuć się jakbyś na tych zajęciach był.

Co jeszcze ważniejsze, kurs eLearningowy jest tak opracowany, że w żadnym stopniu nie ustępuje szkoleniu prowadzonemu na żywo. Tak samo jak na tych zajęciach masz możliwość wykonywania ćwiczeń praktycznych z konfiguracji sprzętu. Różnica jest tylko taka, że nie pracujesz na naszym zdalnym laboratorium, tylko na specjalnie do tego przygotowanym symulatorze sieci. Symulator ten został stworzony przez Cisco specjalnie na potrzeby szkoleń CCNA, więc w pełni wspiera program kursu, a konfiguracje wykonuje się na nim dokładnie tak samo jak na prawdziwym sprzęcie.

Urządzenia sieciowe i kilka podpiętych kabli

Odpowiednik szkolenia Cisco CCNA v1.0
Przygotowanie do egzaminu Cisco 200‑301 CCNA

KURS
ADMINISTRACJI SIECI KOMPUTEROWYCH

WERSJA E-LEARNING

ZAMKNIJ

<<

Osobom prywatnym lub prowadzącym własną działalność oferujemy możliwość opłacenia szkolenia w dwóch lub czterech ratach. Pierwsza rata musi zostać opłacona przed rozpoczęciem kursu, druga w kolejnym miesiącu i tak dalej. W przypadku czterech rat harmonogram spłaty jest planowany tak, aby ostatnia rata została opłacona przed zakończeniem szkolenia.

Jeśli w danym momencie obowiązują promocje, które obniżają podstawową cenę szkolenia, to przy płatności ratalnej nie mają one zastosowania.

OFERTA RATALNA

MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA KURSU W DOGODNYCH RATACH

2 x 1200zł     lub     4 x 700zł

X

ZAMKNIJ

>>

<<

Jeśli namówisz kogoś na uczestnictwo w tym samym kursie to wszyscy dostaniecie dodatkową zniżkę zgodnie z poniższym schematem:
 

 • jeden kolega - po 4% zniżki dla Ciebie oraz kolegi

 • dwóch kolegów - po 8% zniżki dla Ciebie oraz obu kolegów

 • trzech i więcej kolegów - aż po 12% zniżki dla Ciebie i wszystkich kolegów

 

Oczywiście mogą być również koleżanki. Z promocji "koleżeńskiej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, za które płaci pracodawca lub instytucja. Promocja "koleżeńska" łączy się za to z promocją "regularną".

PROMOCJA KOLEŻEŃSKA

KOLEDZY ZAPISANI RAZEM NA KURS OTRZYMUJĄ ZNIŻKI

X

ZAMKNIJ

>>

Osoby, które zapiszą się na kurs teraz, zapłacą obniżoną cenę nawet jeśli dane szkolenie rozpocznie się już poza okresem trwania promocji.

Z promocji "regularnej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, za które płaci pracodawca lub instytucja oraz osób, które korzystają z planu ratalnego. Promocja "regularna" łączy się za to z promocją "koleżeńską".

PROMOCJA REGULARNA

CENA SZKOLENIA CCNA E‑LEARNING TYLKO TERAZ DLA CIEBIE:

2800zł — 800zł = 2000zł

X