Zapisy na zajęcia

Na nasze zajęcia można się zapisać kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie - numer telefonu oraz formularz kontaktu mailowego znajdują się w zakładce KONTAKT. Można również użyć formularza dostępnego poniżej. W pierwszej kolejności ustalimy termin wykonania testu infrastruktury wideokonferencyjnej, aby sprawdzić, czy u zainteresowanej osoby system ten działa prawidłowo. Jeśli potwierdzimy techniczną możliwość uczestnictwa w szkoleniu to wpisujemy daną osobę na listę i podwyższamy licznik zapisanych osób na stronie. Na tym etapie nie wpłacasz jeszcze żadnych pieniędzy! Poprosimy o to dopiero wtedy, gdy uruchomienie kursu zostanie potwierdzone.

Szkolenia uruchamiane są wtedy, gdy zapisanych będzie przynajmniej 8 osób. Maksymalna liczba osób na jednym kursie to 11. Gdy brakuje już niewielkiej liczby osób do uruchomienia kursu, wtedy pytamy osoby zapisane na inne edycje tego samego szkolenia, czy byłyby skłonne przepisać się na ten kurs, który ma największe szanse uruchomienia.

Jeśli najpóźniej na 2 tygodnie przed planowanym rozpoczęciem danego kursu nie zbierze się minimalna liczba uczestników, to kurs ten jest przesuwany o tydzień lub dwa do przodu. W takiej sytuacji kontaktujemy się z osobami już zapisanymi i konsultujemy, czy nowy harmonogram jest dla nich akceptowalny. Zapisani uczestnicy mogą wtedy zgłaszać swoje uwagi, a my staramy się dostosować nowy plan zajęć tak, aby odpowiadał każdemu.

Gdy na dany kurs zapisze się przynajmniej minimalna ilość osób, to najpóźniej na 2 tygodnie przed planowaną datą rozpoczęcia potwierdzamy uruchomienie kursu i prosimy o dokonanie wpłaty. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy do uczestników materiały dydaktyczne i w ustalonym terminie spotykamy się na szkoleniu.

Wyjątek od powyższej reguły stanowią szkolenia e-Learningowe. Tutaj zajęcia odbywają się indywidualnie, więc nie trzeba czekać na zebranie się grupy. Po prostu zapisujesz się na zajęcia i od razu rozpoczynasz kurs!


Aktualnie planujemy uruchomienie następujących kursów:

Kurs: Grupa:

Liczba
zapisanych
osób:

Data
rozpoczęcia
i harmonogram:

Cena:

CCNA On-Line - soboty w godzinach 9-17
48 6 13.02.2021 2800zł
2400zł*
CCNA On-Line - wtorki i czwartki w godzinach 18-22
49 2 02.03.2021 2800zł
2400zł*
CCNA e-Learning - zajęcia co tydzień
n/d n/d 25.01.2021 2800zł
2000zł*
CCNA e-Learning - zajęcia co dwa tygodnie
n/d n/d 25.01.2021 2800zł
2000zł*

    *Cena dla osób opłacających szkolenie prywatnie lub w ramach własnej działalności gospodarczej.
      Nie dotyczy osób korzystających z płatności ratalnych - szczegóły tutaj.

Na nasze szkolenia obowiązuje również promocja "koleżeńska".
Cena może zależeć także od Ciebie! Koniecznie sprawdź szczegóły!

Istnieje również możliwość dofinansowania szkolenia z Urzędu Pracy
dla osób bezrobotnych lub poszukujących pracy - szczegóły tutaj.

Przykładową, bezpłatną lekcję z kursu e-Learningowego możesz znaleźć tutaj.

 
Aby zapisać się na nasze zajęcia
możesz skorzystać z poniższego formularza:


Dziękujemy za zapisanie się na nasze zajęcia!

Skontaktujemy się niezwłocznie w celu ustalenia dalszych szczegółów postępowania.

Jeśli odpowiedź nie przyjdzie do dnia następnego, to prosimy o sprawdzenie czy
wiadomość od nas nie trafiła przypadkiem do folderu "spam".

W przypadku braku informacji zwrotnej od nas,
prosimy o wiadomość przez formularz kontaktowy lub o telefon.

Zespół Akademii Sieci LANPulse

Wypełniając powyższy formularz zgadzasz się na to, abyśmy umieścili Twoje dane w naszej bazie. Dane te zostaną wykorzystane tylko do kontaktu z Tobą w sprawie szkolenia oraz jego prawidłowej realizacji. Twoje dane nigdy nie zostaną wykorzystane w innym celu, w szczególności nie będą przekazane żadnemu innemu podmiotowi.

W każdej chwili masz prawo zażądać zaprzestania przetwarzania Twoich danych - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.

Wszystkie ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to szczególnie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.

Akademia Sieci LANPulse zastrzega sobie prawo do usunięcia z oferty dowolnego szkolenia w dowolnym czasie, a także odmówienia uczestnictwa w kursie dowolnej osobie, firmie lub instytucji bez podania przyczyny. W takiej sytuacji należności przyjęte od uczestników na poczet danego szkolenia zostaną zwrócone.