Kontakt z nami


Akademia Sieci LANPulse została zorganizowana i działa w ramach firmy:


LANPulse Technologie Sieciowe
Przemysław Zbroch
05-800 Pruszków, ul. Jasna 3/21
NIP: 524-222-73-65, REGON: 147254927
Tel.: (60) 869-55-22
Kom.: 571-311-078
Kontakt mailowy jest możliwy przy pomocy formularza poniżej.

Oba telefony są czynne praktycznie non-stop. Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9:00 - 22:00, również w soboty i święta. Wyjątkiem są terminy, gdy akurat odbywa się szkolenie - wtedy telefony są używane do awaryjnego kontaktu z uczestnikami i dysponuje nimi wykładowca. W tym czasie nie odbiera on połączeń od nikogo innego poza uczestnikami kursu. Jeśli więc nikt nie odbiera naszego telefonu, a przypadkiem jest wtorek lub czwartek w godz. 18:00 - 22:00 albo sobota czy niedziela w godz. 9:00 - 17:00, to najprawdopodobniej właśnie odbywa się szkolenie. W tej sytuacji prosimy o kontakt w innych godzinach lub przy użyciu poniższego formularza.

Dzwoniąc do nas z niezastrzeżonego numeru zgadzasz się na to, abyśmy umieścili Twój numer w naszej bazie. Numer ten może zostać wykorzystany przez nas do kontaktu z Tobą w sprawie, odnośnie której dzwoniłeś. Twój numer telefonu nigdy nie zostanie wykorzystany w innym celu, w szczególności nie będzie przekazany żadnemu innemu podmiotowi.

W każdej chwili masz prawo zażądać zaprzestania przetwarzania Twoich danych - w tym celu prosimy o kontakt.


Formularz kontaktowy:

Dziękujemy za wiadomość!

Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

Prosimy również o sprawdzenie czy nasza odpowiedź nie trafiła przypadkiem do folderu "spam"
(dotyczy w szczególności użytkowników poczty gmail).

Zespół Akademii Sieci LANPulse

Kontaktując się z nami przy pomocy tego formularza zgadzasz się na to, abyśmy umieścili Twój adres e-mail w naszej bazie. Na ten adres e-mail prześlemy odpowiedź na Twoją wiadomość. Będziemy mogli również w przyszłości przesłać Ci informację na temat organizowanych przez nas szkoleń - zawsze będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości. Twój adres e-mail nigdy nie zostanie wykorzystany w innym celu, w szczególności nie będzie przekazany żadnemu innemu podmiotowi.

W każdej chwili masz prawo zażądać zaprzestania przetwarzania Twoich danych - w tym celu prosimy o kontakt.

Akademia Sieci Online oferuje kurs Cisco CCNA online - kurs, szkolenie CCNA bez wychodzenia z domu. Kurs CCNA Warszawa, kurs CCNA Gdańsk, kurs CCNA Kraków, Poznań, Wrocław - nieważne gdzie jesteś kurs CCNA Cisco Online jest tam gdzie Ty. Niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania możesz uczestniczyć w naszych kursach Cisco CCNA Online.