Nasza oferta
CCNA bez kompromisów
CCNA bez ograniczeń
CCNA bez kłopotu
CCNA bez wysiłku
Egzaminy Cisco

Jeśli interesują Cię sieci komputerowe, to na pewno słyszałeś o certyfikacie Cisco CCNA. Możliwe, że właśnie dlatego trafiłeś na naszą stronę. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas i pieniądze na naukę podstaw technologii sieciowych, to odpowiedź brzmi TAK! Absolutnie TAK! CCNA jest obecnie najpopularniejszym certyfikatem zawodowym, potwierdzającym posiadanie wartościowej wiedzy na temat sieci komputerowych. Szkolenie Cisco CCNA przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego obejmuje swoim programem szeroko pojęte podstawy działania i obsługi sieci teleinformatycznych, omówione na konkretnych przykładach konfiguracji urządzeń firmy Cisco Systems - niekwestionowanego lidera rozwiązań sieciowych w obszarze Enterprise. Jeśli więc pracujesz, lub marzysz o pracy inżyniera sieciowego w dużej firmie lub u integratora rozwiązań informatycznych, to wiedza potwierdzona certyfikatem CCNA jest tutaj absolutnie niezbędna. Posiadanie tego certyfikatu otwiera drogę do kolejnych poziomów wiedzy sieciowej - posiadając tytuł CCNA masz możliwość zdawania kolejnych egzaminów i zdobywania certyfikatów na poziomach profesjonalnych i eksperckich w wielu ścieżkach zawodowych związanych z sieciami. Jeżeli Twoje zainteresowania techniczne idą jednak w innym kierunku - bardziej w stronę technologii serwerowych, myślisz o pracy administratora systemów i nie chcesz swojego życia zawodowego poświęcać wyłącznie sieciom komputerowym, to również nie powinieneś bagatelizować znaczenia wiedzy objętej szkoleniem CCNA. Wiedza, jaką zawiera kurs Cisco CCNA jest właściwie niezbędna dla każdego, kto zawodowo zajmuje się informatyką. Możliwe, że nie będziesz później zainteresowany zgłębianiem wszystkich zagadnień dalej, do poziomu profesjonalistów sieciowych, ale gwarantujemy, że w pracy administratora systemów, aplikacji czy stacji roboczych podstawowa wiedza sieciowa jest bardzo ważna - pozwala mieć pełny obraz działania systemów informatycznych, w dzisiejszych czasach w większości wykorzystujących komunikację sieciową. Dodatkowo, jeśli do Twoich kompetencji zawodowych należy również diagnostyka problemów związanych z serwerami, systemami, aplikacjami czy stacjami roboczymi, to przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu sieci będzie tu nieocenioną pomocą.

Posiadanie wiedzy potwierdzonej certyfikatem CCNA jest wysoce wskazane, jeżeli zajmujesz się zawodowo dowolną dziedziną informatyki, a wręcz niezbędne, jeśli myślisz o karierze ściśle związanej z sieciami komputerowymi.

Nasza oferta to kurs CCNA, który stanowi takie "nauczanie początkowe" w dziedzinie sieci komputerowych - Twoje pierwsze kroki w świecie sieci. Bardzo ważne jest, aby właśnie na etapie początkowym, zapoznawania się ze wszystkimi zagadnieniami, wiedza była odpowiednio przedstawiana, stopniowo zgłębiana i rozwijana. Jest to złożony proces dydaktyczny, gwarantujący dotarcie nawet do osób, które wcześniej nie miały styczności z sieciami komputerowymi w żadnej postaci. Jesteśmy zdania, że poznawanie podstaw sieci jest najważniejszym etapem w życiu zawodowym każdego sieciowca, procesem newralgicznym, który musi być przeprowadzony w sposób odpowiedni tak, aby wypracowane podstawy były solidne i dawały, po pierwsze, poczucie pewności posiadanej wiedzy, a po drugie mocny fundament i przygotowanie do dalszego rozwoju. Przekazanie wiedzy podstawowej w niewłaściwy sposób może skutkować nie tylko niezdaniem egzaminów certyfikacyjnych przez absolwentów szkoleń, ale również ich zniechęceniem do fascynującego świata sieci komputerowych, który może się wydać zbyt trudny i złożony. To prawda - świat ten jest złożony i są w nim również zagadnienia trudne, ale nawet one, przedstawione w odpowiedni sposób i w odpowiednim kontekście, stają się możliwe do przyswojenia dla każdego.

Nie składaj więc swojej edukacji sieciowej w przypadkowe ręce! Szczególnie na etapie początkowym!

My jesteśmy nie tylko pasjonatami sieci komputerowych, ale jednocześnie umiemy dzielić się wiedzą i uwielbiamy to robić. Dzięki temu potrafimy dotrzeć do wszystkich. Zarażamy optymizmem i naszą fascynacją. Wprowadzimy Cię w ten świat łagodnie i z pełnym zrozumieniem. Pozwolimy Ci odkrywać sieci komputerowe z przyjemnością i zainteresowaniem, dając solidne podstawy do dalszego rozwoju zawodowego.

Nasza kadra instruktorska to ludzie z pasją nie tylko do samych technologii sieciowych, ale również z pasją do przekazywania wiedzy. Są to osoby nie tylko z wiedzą techniczną, ale również z potwierdzonymi umiejętnościami dydaktycznymi, na codzień zajmujące się zawodowo administracją sieci korporacyjnych, a w wolnym czasie poświęcające się działalności edukacyjnej. Po prostu ludzie, którzy lubią swoją pracę, zarówno techniczną jak i dydaktyczną. Więcej o prowadzących nasze zajęcia można przeczytać w zakładce WYKŁADOWCY, a opinie o nich, które pozostawili uczestnicy naszych zajęć, znajdują się w zakładce OPINIE.

To, co oferujemy, to profesjonalną i przemyślaną pomoc w zdobyciu Twojego pierwszego certyfikatu sieciowego. Kurs Administracji Sieci Komputerowych został dokładnie przygotowany pod kątem egzaminu certyfikacyjnego Cisco CCNA (więcej na temat tego szkolenia można przeczytać w zakładce CCNA). To wszystko. Jak widać nie posiadamy w ofercie kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu różnych szkoleń, jak to mają w zwyczaju inne firmy zajmujące się prowadzeniem kursów. Zamiast tracić energię na ogromną ilość zagadnień w wielu różnych kursach, my postanowiliśmy skupić się jedynie na "nauczaniu początkowym" i jemu poświęciliśmy 100% naszego czasu i energii. Nie jesteśmy firmą, która, mówiąc wprost, "żyje" ze szkoleń i musi "łapać" każde zlecenie, a wykładowcy nierzadko z dnia na dzień dowiadują się jaki kurs będą teraz prowadzić. My na codzień mamy stałe zatrudnienie, a działalność szkoleniową traktujemy jako pasję - dzięki temu nie musimy godzić się na żadne kompromisy i możemy oferować najwyższą jakość poświęcając się wąskiej dziedzinie szkoleniowej, w której jesteśmy najlepsi.

KURS CCNA bez kompromisów!
- sprzęt laboratoryjny dostępny na naszych szkoleniach -

Jedną z największych zalet uczestnictwa w profesjonalnie zorganizowanych kursach sieciowych jest możliwość wykonywania ćwiczeń na prawdziwym sprzęcie, nierzadko dokładnie takim samym, jak urządzenia używane w "prawdziwym życiu", czyli produkcyjnie w korporacjach. Częstym problemem firm szkoleniowych jest to, że posiadają minimalne zaplecze sprzętowe, a starają się w ramach pojedyńczego szkolenia "upchnąć" maksymalną liczbę studentów. Przyczyna tego stanu rzeczy jest prosta - "businness is business", czyli minimalizacja kosztów i maksymalizacja zysków. Niestety w większości przypadków odbywa się to kosztem uczestników, którzy podczas wykonywania ćwiczeń muszą dzielić swój zestaw laboratoryjny z kolegą, a czasem nawet dwoma. Konsekwencją tego jest wykonanie przez każdego studenta tylko pewnego fragmentu zadania. Naturalnie ma to również swoje pozytywne strony, bo można wspólnie analizować problemy i szukać błędów w konfiguracjach kolegi, lecz, naszym zdaniem, na samym początku, gdy uczestnicy stają przed rzeczami ze wszech miar dla nich nowymi, ważniejsze jest, aby przećwiczyć samodzielnie wszystkie punkty przewidziane w programie w równym stopniu, gdyż wszystkie one są ważne do pełnego zrozumienia całości. Później, na wyższych poziomach, współdziałanie w grupie przynosi faktyczne korzyści studentom, ale to dopiero wtedy, gdy mają już solidne podstawy i są w stanie spojrzeć na postawione przed nimi zadania z szerszej perspektywy.

Jeśli więc będziesz poszukiwał kursu odpowiedniego dla siebie, zawsze zapytaj jaka ilość sprzętu jest gwarantowana na ćwiczeniach dla jednego słuchacza, albo jaką ilością sprzętu dysponuje firma organizująca szkolenie i ile osób będzie uczestniczyło w zajęciach.

Dwa połączone zestawy laboratoryjne LANPulseMy natomiast z przyjemnością informujemy, że nasza firma wychodzi tu ponad wszelkie standardy i praktycznie wyznacza nową jakość w dziedzinie szkoleń sieciowych. Obecnie dysponujemy sprzętem w ilości 24 sztuk routerów Cisco 1841 oraz 24 sztuk switchy Cisco 2950. Daje nam to bazę sprzętową do zbudowania 12 zestawów laboratoryjnych, co z kolei wyznacza górną granicę ilości uczestników  każdego szkolenia do maksymalnie 11 osób (na jednym zestawie pracuje wykładowca prezentując wszystkie zagadnienia). Granica ta jest dla nas nieprzekraczalna, gdyż naszym nadrzędnym celem jest wygoda studentów i zapewnienie im możliwości pełnego korzystania z zajęć - w innych Akademiach zapewne na tym samym sprzęcie uruchomiono by kurs dla przynajmniej 24 osób.

Na naszych zajęciach każdy uczestnik ma więc do swojej wyłącznej dyspozycji komputer oraz dwa routery i dwa switche, na których wykonywane są ćwiczenia. Co więcej, zestawy laboratoryjne połączone są w pary, więc każdy student, oprócz swojego zestawu, konfiguruje również łączność sieciową z zestawem kolegi, co w rezultacie daje pracę na topologii złożonej z dwóch komputerów, czterech routerów i czterech switchy. Kto da więcej?

Szkolenie CCNA bez ograniczeń!
- czas trwania naszych kursów -

W kwestii czasu, jaki należy poświęcić na naukę podstaw sieci, jesteśmy zdania, że nigdy nie jest go za dużo. Jeśli ktoś chciałby dogłębnie przestudiować wszystkie zagadnienia CCNA musiałby na to przeznaczyć na prawdę dużo czasu. Istnieją legendy, że ponoć w Ameryce oficjalne kursy CCNA prowadzone przez tzw. "Cisco Networking Academies" trwają rok czasu, a wpisane w zajęcia akademickie na uniwersytetach nawet dwa lata. Nie wiemy ile w tym prawdy, ale wiemy, jak to się zwykle robi na naszym rodzimym podwórku.

Najczęściej kursy CCNA prowadzone w centrach edukacyjnych trwają między 40 a 50 godzin zegarowych, czasem trochę ponad 50h. Inną grupą szkoleń są kursy prowadzone przez oficjalne Akademie Cisco - tutaj do czasu absolutnie nie można się przyczepić, bo jest to ok. 100h zegarowych, ale z kolei programy te potrafią się rozciągać niemal na okres pół roku. Ma to szereg dobrych stron, bo jest czas, żeby między zajęciami dokładnie przestudiować zdobyte informacje, ale też nie każdemu odpowiada, lub też nie każdemu jest potrzebne takie, dość mozolne, studiowanie. Taka ilość godzin pociąga również za sobą dość wygórowane ceny tych szkoleń. Wszystko zależy od tego, co kto potrzebuje i jakie może na to przeznaczyć środki.

My zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniach składających się z jak największej ilości godzin. Zagadnienia na kursie CCNA nie są bardzo trudne, ale jest ich dość dużo, bo poznajemy podstawy bardzo wielu technologii i na prawdę warto na to poświęcić więcej czasu. Zachęcamy więc do poszukania najdłuższego szkolenia na jakie Cię stać, jednak zawsze zwróć szczególną uwagę, czy w ofertach jest mowa o godzinach zegarowych, czy lekcyjnych - często nie jest to jasno napisane, więc zawsze trzeba dopytać. Zauważyliśmy na rynku taką praktykę, stosowaną głównie przez firmy szkoleniowe posiadające akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej (która akurat przy szkoleniach Cisco CCNA nie ma żadnego znaczenia), że liczą one czas w godzinach obowiązujących w oficjalnym systemie szkolnictwa, czyli w tzw. "godzinach lekcyjnych". Jak zapewne pamiętasz ze szkoły, jedna godzina lekcyjna to dokładnie 45 minut, więc szczególnie uważaj na sytuacje, w których w ofercie jest napisane, że kurs trwa np. 72 godziny, po czym okazuje się, że była tu mowa o godzinach lekcyjnych. Jak łatwo policzyć, 72 godziny lekcyjne to tylko 54 godziny zegarowe! Naszym zdaniem jest to zbyt mało czasu, żeby w komfortowych warunkach przejść przez zagadnienia kursu CCNA.

Nasza oferta jest natomiast jednoznaczna - proponujemy kursy zawierające na tyle uczciwą ilość godzin, że możemy być pewni, iż to wystarczy, a jednocześnie pozwoli utrzymać koszty na konkurencyjnym poziomie. Nasze szkolenie CCNA zaplanowaliśmy na 80 godzin zegarowych, co daje większą ilość zajęć niż na kursach proponowanych przez inne firmy, no może poza oficjalnymi Akademiami Cisco, ale te z kolei kasujemy ceną (o czym później).

CCNA bez kłopotu!
- forma prowadzenia naszych zajęć -

Obecnie oferta firm szkoleniowych ogranicza się do kursów tzw. "stacjonarnych", gdzie zajęcia odbywają się w sali wykładowej i są zaplanowane na konkretne terminy. Musisz przyjechać na zajęcia, odsiedzieć swoje i wrócić do domu. Nie ma z tym problemu jeśli jesteś z dużego miasta, gdzie firmy mają swoje siedziby i tam organizują szkolenia. Jeśli musisz dojechać z dalszej odległości, może to być pewną przeszkodą. W szczególności, że często kursy prowadzone są w weekendy, więc kłopot z dojazdem może być większy niż w dni powszednie, a w dni powszednie z kolei kursy, najczęściej organizowane popołudniami, kończą się późno i znów może pojawić się kłopot z powrotem do domu.

Oczywiście nie mamy nic przeciwko kursom stacjonarnym - dają one nieocenioną możliwość "pomacania" własnoręcznie sprzętu sieciowego, podłączania kabli i budowania topologii laboratoryjnych od samego początku. Bardzo rzadko jednak w dzisiejszych czasach studenci mają cały sprzęt na swoim biurku
i są w stanie spojrzeć na zestawy laboratoryjne jak na jedną fizyczną całość. Obecnie większość szanujących się ośrodków szkoleniowych ma cały sprzęt sieciowy na stałe zamontowany w szafach technicznych i uczestnicy ćwiczeń po jednorazowym podłączeniu urządzeń zgodnie ze schematem topologii wracają do swojego komputera i z niego dalej łączą się do urządzeń mając w głowie, czy na kartce, schemat topologii i na nim bazując. Oczywiście nie bagatelizujemy znaczenia możliwości samodzielnego zbudowania fizycznie zestawu laboratoryjnego, jednak nie przeceniamy również jego znaczenia. Stoimy na stanowisku, że w początkach Twojej przygody sieciowej nie jest to aż tak ważne - oczywiście jeśli ktoś ma taką możliwość, to zachęcamy jak najbardziej, ale i bez fizycznego dotykania urządzeń można z powodzeniem rozpocząć edukację sieciową - szczególnie jeśli program i ćwiczenia są zaplanowane właśnie pod tym kątem.

My proponujemy zupełnie inne, absolutnie nowatorskie podejście do tego tematu. Nasze szkolenia są w pełni on-line'owe. Można to nazwać kursem e-learningowym, jednak nie będzie to do końca prawda. Typowe kursy e-learningowe to po prostu materiały, które sam sobie czytasz, oglądasz czy słuchasz. Podobne oferty w obszarze sieci są w internecie - większość po angielsku, ale można również znaleźć ofertę polskojęzyczną. Oczywiście i tutaj można wymienić pewne zalety - w takiej sytuacji uczysz się kiedy tylko sam chcesz - masz dostęp do kolejnych lekcji i po prostu musisz je sobie przerobić. Problem pojawia się gdy coś nie jest do końca jasne w dostępnych materiałach lub, co naturalne, masz jakieś dodatkowe pytania, czy wątpliwości. Filmik e-learningowy tego nie rozwiąże... Również do takiej formy kształcenia trzeba mieć ogromną samodyscyplinę. Jeśli wiesz, że "kiedyś tam" musisz przerobić udostępnione materiały, to często sprowadza się to do "nigdy"... Inaczej jest gdy masz wyznaczone terminy zajęć i wiesz, że tego i tego dnia przez tyle i tyle godzin jesteś po prostu na kursie.

Nasza rewolucja w formie prowadzenia zajęć polega na tym, że łączymy zalety udziału w szkoleniu stacjonarnym na żywo z wygodą uczestnictwa w kursie przez internet z własnego domu, czy skąd tam chcesz. Proponowany przez nas model jest prosty - zajęcia odbywają się na takich samych zasadach jak szkolenie stacjonarne - umówione są konkretne terminy i czas trwania zajęć, z tym, że spotykamy się nie w sali wykładowej tylko w internecie w formie wideokonferencji. W kursie uczestniczy nie więcej niż jedenastu słuchaczy i oczywiście instruktor, z którym cały czas masz kontakt - tak samo jak w sali wykładowej i tak samo jak w sali  wykładowej trener prowadzi zajęcia i ćwiczenia, omawia wszystkie tematy i na bieżąco wyjaśnia wszelkie wątpliwości uczestników. Podsumowując - wyobraź sobie, że zajęcia odbywają się dokładnie w ten sam sposób jak szkolenie stacjonarne, a jedyną różnicą jest to, że nie siedzimy w jednej sali i nie patrzymy na ekran i obraz z rzutnika, tylko uczestniczymy w wideokonferencji i obserwujemy ekran udostępniony przez prowadzącego.

Tutaj może powstać Twoja wątpliwość: "OK... ale... jak w takim razie prowadzone są ćwiczenia??? W jaki sposób wykonujemy zadania laboratoryjne na sprzęcie, o którym była mowa wcześniej???". Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta - magia internetu. Mówiąc natomiast poważnie, zestawy laboratoryjne, złożone z prawdziwego sprzętu, znajdują się w naszej serwerowni (analogicznie jak to jest na kursach stacjonarnych, gdy cały sprzęt wisi w szafie technicznej na zapleczu sali wykładowej). W skład każdego zestawu laboratoryjnego wchodzi również komputer, który odpowiada komputerowi studenta na kursie stacjonarnym, i który służy do konfiguracji poszczególnych urządzeń. I teraz najważniejsze - każdy uczestnik naszych szkoleń otrzymuje dostęp przez internet do zdalnego pulpitu swojego komputera laboratoryjnego, a z niego dalej łączy się z każdym urządzeniem ze swojego zestawu i aplikuje odpowiednie konfiguracje wykonując ćwiczenia. Jest to najprostsza i najbardziej zbliżona do rzeczywistości forma korzystania ze zdalnego laboratorium - pracujesz dokładnie w ten sam sposób jakbyś siedział przy komputerze w sali wykładowej i zarządzał swoimi urządzeniami wiszącymi w szafie technicznej na zapleczu sali. Oczywiście instruktor również ma dostęp do tego komputera i w każdej chwili jest w stanie Ci pomóc jeśli pojawi się jakiś problem w Twojej topologii.

Zdalny dostęp do laboratorium LANPulse

Dokładnie z formą prowadzenia naszych zajęć można zapoznać się na poniższym filmie, gdzie wszystko jest omówione i zaprezentowane (powiększenie fimu można uzyskać klikając w prawym górnym rogu "otwórz w nowej karcie"):

*Powyższy film składowany jest na Google Drive, który zapewnia optymalną rozdzielczość, dzięki czemu cała prezentacja, a szczególnie zawartość tekstowa konsoli konfiguracji sprzętu, jest wyraźna (dotyczy to pełnego rozmiaru filmu po kliknięciu "otwórz w nowej karcie"). Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz obejrzeć tego filmu z Google Drive, to został on również opublikowany na YouTube pod tym linkiem, ale tam niestety, w zależności od rozmiaru okna przeglądarki, film może być przeskalowany, co powoduje, że jego zawartość często jest mniej wyraźna. W celu zachowania najlepszej możliwej jakości video zalecamy oglądanie tego materiału bezpośrednio z Google Drive (należy kliknąć "otwórz w nowej karcie").

Taka forma prowadzenia zajęć tworzy również pewne wymagania techniczne dla studentów. Nie musisz przyjeżdżać na zajęcia, ale musisz dysponować łączem internetowym pozwalającym na uczestnictwo w wideokonferencji i zarządzanie komputerem laboratoryjnym przez zdalny pulpit. Wymagania systemu, którego używamy do wideokonferencji to łącze internetowe o przepustowości minimum 1Mbit/s w obie strony (upload i download). O ile w dzisiejszych czasach nie ma dużego problemu z prędkością downloadu większą niż 1Mbit/s, to należy tu zaznaczyć, że prędkość uploadu również musi być większa lub równa 1Mbit/s, a z tym już może być różnie. Oczywiście niewykluczone jest, że system będzie również działał poprawnie przy mniejszych przepustowościach, jednak trzeba to zweryfikować indywidualnie. Doświadczenie mówi nam też, że nie zawsze i nie u wszystkich rozwiązanie telekonferencyjne, z którego korzystamy, działa poprawnie - zawsze więc proponujemy osobom zainteresowanym naszymi szkoleniami umówienie się na test jeszcze przed potwierdzeniem uczestnictwa w zajęciach. Spotykamy się w uzgodnionym czasie na indywidualnej wideokonferencji i testujemy czy wszystko działa i czy jakość jest dla Ciebie akceptowalna. Weryfikujemy też czy masz możliwość dostępu do zdalnego laboratorium. Jeśli wynik testu jest dla Ciebie zadowalający, wtedy zapraszamy do potwierdzenia uczestnictwa w interesującym Cię kursie.

Do tego wskazane by było, abyś w swoim komputerze posiadał kamerę i mikrofon, bo wygodnie jest rozmawiać "twarzą w twarz", ale nie jest to absolutną koniecznością. Jeśli tylko chcesz, możesz uczestniczyć w zajęciach bez ujawniania swojego wizerunku i komunikując się z prowadzącym za pomocą chat'a wbudowanego w system telekonferencyjny. Najwygodniej również jest korzystać z zajęć posiadając w komputerze dwa monitory, bo większość ćwiczeń wykonuje się obserwując działania i wskazówki prowadzącego, dobrze jest więc mieć możliwość śledzenia jednego monitora, a na drugim wykonywać zadania. Jeśli nie dysponujesz takim sprzętem mamy dla Ciebie unikalną ofertę - możemy wypożyczyć Ci monitor na czas trwania kursu bez żadnych dodatkowych opłat. Monitor podłączany jest do komputera przy pomocy USB, więc nie wymaga żadnego dodatkowego wyposażenia, ani specjalnej karty graficznej - będzie współpracował również z laptopem.

CCNA bez wysiłku!
- ceny naszych szkoleń -

Jeśli odwiedziłeś wcześniej kilka stron firm oferujących szkolenia sieciowe, to na pewno masz już jakąś orientację w cenach. Najbardziej cenione na rynku kursy  sieciowe, prowadzone na oficjalnych Akademiach Cisco, niestety kosztują dość drogo - są to ceny rzędu kilku tysięcy złotych.

Oczywiście również w tej materii mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Ze względu na wypracowane przez nas rozwiązania i zastosowaną formułę prowadzenia szkoleń jesteśmy w stanie zaproponować Ci uczestnictwo w naszych zajęciach bez zbytniego wysiłku dla Twojego portfela. Mówiąc wprost - oferujemy więcej za mniej! Możemy sobie na to pozwolić, gdyż działając tylko w internecie znakomicie "tniemy koszty", ale najważniejsze jest to, że nie robimy tego Twoim kosztem. Tak jak pisaliśmy wcześniej, organizacja tych szkoleń to dla nas dodatkowa forma aktywności zawodowej - nasza pasja, mamy więc ten komfort, że nie musimy sztucznie windować cen.

Nasza oferta, to szkolenia w niższych cenach niż inne, dostępne na rynku. Szkolenie CCNA w naszej firmie kosztuje 2800zł, co już samo w sobie jest ceną konkurencyjną, w szczególności w porównaniu z tym, co oferujemy, ale nie dość tego - bardzo często możemy sobie pozwolić na zastosowanie dodatkowych promocji i rabatów. Dokładne ceny wraz z aktualnymi promocjami można znaleźć w zakładce dotyczącej szkolenia CCNA oraz w zakładce ZAPISY. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, to istnieje również możliwość dofinansowania szkolenia z Urzędu pracy - szczegóły tutaj.

Tańsze są jedynie typowe kursy e-learningowe, gdzie dostajesz po prostu materiały. Oczywiście my również sami nie wbijemy Ci wiedzy do głowy - potrzebne jest też zainteresowanie z Twojej strony, ale zawsze masz nasze wsparcie i asystę instruktora, który na bieżąco może wyjaśnić wszelkie Twoje wątpliwości i pomóc w dokładnym zrozumieniu wszystkich zagadnień.

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości zapraszamy do sprawdzenia zakładki FAQ lub bezpośredniego kontaktu z nami.

Akademia Sieci Online - Kurs CCNA Warszawa, Wrocław, Kraków, kurs CCNA Gdańsk, Poznań - zapraszamy na kurs CCNA Online.