Organizacja egzaminów Cisco

Nasza firma nie jest autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym Cisco, więc nie prowadzimy u siebie egzaminów na certyfikaty Cisco. Mamy jednak możliwość wsparcia przy organizacji dowolnego egzaminu Cisco w dowolnym autoryzowanym centrum egzaminacyjnym. W takiej sytuacji załatwiamy wszelkie formalności:

   • doradzamy w sprawie wyboru właściwego egzaminu
   • zakładamy osobie chętnej do przystąpienia do takiego egzaminu konto na platformie egzaminacyjnej Cisco
   • przedstawiamy listę dostępnych ośrodków egzaminacyjnych w dowolnym obszarze na świecie
   • weryfikujemy dostępne terminy egzaminów w wybranych ośrodkach
   • umawiamy i opłacamy egzamin w imieniu osoby zdającej
   • omawiamy kwestie formalne związane ze zdawaniem egzaminu


Oferta ta może być szczególnie interesująca dla osób, którym pracodawca mógłby opłacić zarówno kurs jak i egzamin, ale które chciałyby maksymalnie uprościć procedurę załatwiania wszystkich formalności. Normalną drogą należałoby najpierw zapisać się na szkolenie i uzyskać zgodę na opłacenie go przez swoją firmę, a potem zgłosić się do wybranego ośrodka egzaminacyjnego, gdzie trzeba by dopełnić formalności związanych z zapisaniem się na egzamin i znów załatwić w swojej firmie finansowanie tego przedsięwzięcia.

Formalnie na ten proces składa się wymiana sporej ilości korespondencji, a także dokumentów księgowych (deklaracje zapłaty, faktury pro-forma, faktury księgowe), co w niektórych firmach może być nie lada kłopotem logistycznym. Rozwiązanie proponowane przez nas, to jednorazowa opłata za kurs wraz z zapisaniem na egzamin, co skutkuje wystawieniem przez nas pojedyńczej faktury, którą opłaca firma kierująca pracownika na szkolenie. Dzięki temu wystarczy raz przekonać swojego pracodawcę do finansowania szkolenia, a w pakiecie zorganizujemy uczestnikowi również jedno podejście do egzaminu.

Może to być też ciekawe rozwiązanie dla osób, którym firma finansuje szkolenia, ale ma np. taką politykę, że nie finansuje egzaminów. W tej sytuacji możemy przyjąć taką osobę na kurs i wystawić fakturę za szkolenie, ale w ramach wpłaconej przez pracodawcę kwoty załatwiamy i opłacamy potem uczestnikowi również egzamin, co odbywa się już bez udziału pracodawcy.

Ceny kursów zawierających również organizację egzaminów siłą rzeczy są większe, bo muszą zawierać w sobie koszty egzaminów oraz koszty operacyjne. Na chwilę obecną możemy zaproponować następujące ceny takich pakietów:

Usługa: Cena:
Kurs CCNA wraz z organizacją egzaminu Cisco 200-301 CCNA
4 800złIstnieje możliwość również organizacji dowolnego egzaminu Cisco bez udziału w dedykowanym szkoleniu - ceny takich usług kalkulowane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie.

Ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to głównie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.