Bezpieczeństwo Sieci KomputerowychTylko Teraz! Promocja cenowa!

Odpowiednik kursu CCNA Security
Przygotowanie do egzaminu Cisco 210-260 IINS

Śniadanie kończymy i robimy

Uruchomienie szkoleń CCNA Security planujemy po wakacjach 2019r.

Śniadanie kończymy i robimy

Szkolenie Bezpieczeństwa Sieci Komputerowych odpowiada programem kursowi Cisco CCNA Security i obejmuje niezbędne podstawy dotyczące zabezpieczania sieci teleinformatycznych oraz technologie wspierające zarządzanie bezpieczeństwem w systemach komputerowych. Kurs zorientowany jest na rozwiązania proponowane przez firmę Cisco Systems, ale nabyta tu wiedza w znacznej części jest uniwesalna, więc pozwala w późniejszym czasie na pracę na dowolnych urządzeniach. Oprócz niezbędnej części teoretycznej na kursie ćwiczone są konkretne technologie i konfiguracje możliwe od razu do zastosowania w praktyce.

Zagadnienia omawiane na naszym kursie Bezpieczeństwa Sieci Komputerowych spełniają wymagania programowe najnowszej wersji egzaminu Cisco 210-260 CCNA Security, po zdaniu którego otrzymuje się certyfikat CCNA Security. Jest to podstawowy certyfikat z dziedziny bezpieczeństwa sieci komputerowych. Jest rozpoznawany na rynku pracy i może otworzyć drzwi do poważnej kariery w tej dziedzinie, a także otwiera możliwości zdobywania kolejnych certyfikatów na poziomie profesjonalnym i eksperckim w zakresie bezpieczeństwa sieci. UWAGA! W ramach kursu nie jest przeprowadzany egzamin CCNA Security! Nasza firma nie prowadzi takich egzaminów. Po ukończeniu naszego kursu, który przygotowuje do tego egzaminu, można go zdawać indywidualnie w autoryzowanych ośrodkach egzaminacyjnych. W ramach szkolenia omawiamy natomiast wszystkie kwestie organizacyjne, więc po ukończeniu kursu słuchacze dokładnie wiedzą, jakie kroki należy dalej podjąć, aby zapisać się na egzamin, zdać go z powodzeniem i uzyskać certyfikat CCNA Security. Mamy też możliwość zapewnienia wsparcia przy organizacji takiego egzaminu i załatwienia wszelkich formalności - szczegóły można znaleźć w zakładce EGZAMINY. Więcej o samej certyfikacji CCNA Security można przeczytać na oficjalnej stronie Cisco tutaj.

UWAGA! Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu CCNA Security powinny znać już program Cisco CCNA Routing & Switching (zwanego potocznie "CCNA"), ponieważ na kursie CCNA Security niezbędna jest wiedza z zakresu podstaw działania i obsługi sieci komputerowych. Podczas zajęć CCNA Security bazujemy na wiedzy z progamu CCNA R&S, co więcej, aby być dopuszczonym do egzaminu Cisco CCNA Security kandydat powinien w dniu egzaminu posiadać ważny certyfikat CCNA R&S lub CCENT - jest to niezbędne. Jeśli więc interesuje Cię bezpieczeństwo sieci komputerowych i chcesz zdobyć certyfikat CCNA Security, ale nie posiadasz jeszcze certyfikatu CCNA, to najpierw zapraszamy na nasz kurs CCNA - szczegóły tutaj.

Program Szkolenia:

... w przygotowaniu ...


Nasze kursy odbywają się wyłącznie w formie on-line. Technicznie jest to tak zorganizowane, że w niczym nie ustępują normalnym kursom stacjonarnym - spotykamy się na telekonferencji, gdzie wszyscy mogą dyskutować ze wszystkimi, a każdy uczestnik ma do swojej dyspozycji komputer laboratoryjny oraz podłączony do niego sprzęt sieciowy, który konfiguruje na ćwiczeniach. Dokładnie o formie prowadzenia naszych zajęć można poczytać w zakładce INFORMACJE.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych do wykładów i ćwiczeń, przykładowy zestaw pytań egzaminacyjnych oraz dwa dyplomy ukończenia szkolenia - w języku polskim i angielskim.

Szkolenie trwa 48 godzin zegarowych - jest to 6 spotkań po 8h w weekendy (9:00 - 17:00) lub 12 spotkań po 4h w tygodniu (18:00 - 22:00).

Standardowo zajęcia odbywają się w soboty lub we wtorki i w czwartki. W przypadku zebrania odpowiedniej ilości chętnych kurs może się odbyć również w inne dni oraz w innych godzinach (np. edycja tygodniowa w poniedziałki i w środy lub też edycja weekendowa intensywna - zajęcia w soboty i w niedziele). Możliwe są wszelkie kombinacje, jednak warunkiem uruchomienia kursu jest uczestnictwo minimum 6 słuchaczy.

Standardowa cena szkolenia:
1800zł

----------->>> SRAWDŹ MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA <<<-----------
------------>>> ORAZ AKTUALNE PROMOCJE CENOWE <<<------------

Najbliższe planowane kursy CCNA Security:

...w przygotowaniu...


!!! DOGODNE RATY !!!

Oferujemy możliwość opłacenia kursu w ratach bez dodatkowych kosztów
!

Jeśli jednorazowa opłata za kurs to dla Ciebie zbyt wiele, to oferujemy możliwość opłacenia szkolenia w dogodnych ratach dostosowanych indywidualnie do Twoich potrzeb bez dodatkowych kosztów. Nie stosujemy jednak rozkładania opłaty za kurs na 10 czy 20 rat płatnych przez rok czy dwa - plan ratalny może być dowolny, według Twoich preferencji, jednak z zastrzeżeniem, że pierwsza rata musi zostać opłacona przed rozpoczęciem szkolenia, a ostatnia przed jego zakończeniem (w uzasadnionych przypadkach ostatnia rata może zostać opłacona krótko po zakończeniu szkolenia). Najczęściej więc proponujemy płatność w trzech lub czterech ratach, których terminy oraz wysokość zawsze ustalamy indywidualnie z każdą zainteresowaną osobą z uwzględnieniem terminów danego szkolenia.

Jeśli jesteś zainteresowany płatnością ratalną, to po prostu poinformuj nas o tym, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan ratalny i uzgodnimy go z Tobą. Weź też pod uwagę fakt, że jeśli w danym momencie obowiązują promocje, które obniżają podstawową cenę szkolenia, to niestety przy płatności ratalnej nie mają one zastosowania - może więc warto wtedy zdecydować się na płatność jednorazową w zmniejszonej wysokości - decyzja należy do Ciebie.


!!! PROMOCJA REGULARNA !!!

Zapisz się teraz, a otrzymasz od nas rabat w wysokości
264zł!

Jeśli zapiszesz się teraz na szkolenie CCNA Security to zapłacisz o 260zł mniej.
Już przeliczyłeś? Tak! Nie przeliczyłeś się!
Cena szkolenia CCNA Security tylko teraz dla Ciebie to:

1800zł - 264zł = 1536zł

Z promocji "regularnej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, które korzystają z indywidualnego planu ratalnego. Promocja ta nie dotyczy również osób, za które płaci pracodawca lub instytucja.

Osoby zapisane w czasie trwania promocji "regularnej" zapłacą cenę promocyjną nawet jeśli rozpoczęcie danego szkolenia przesunie się poza okres trwania promocji. Szczegóły dotyczące uruchamiania kursów znajdują się w zakładce ZAPISY.


!!! PROMOCJA KOLEŻEŃSKA !!!

Namów kolegę (lub koleżankę) na to samo szkolenie, a oboje dostaniecie zniżkę!

Jeśli namówisz kogoś na uczestnictwo w tym samym kursie to wszyscy dostaniecie zniżkę zgodnie z poniższym schematem:

           • jeden kolega - po 4% zniżki dla Ciebie i kolegi
             • dwóch kolegów - po 8% zniżki dla Ciebie i obu kolegów
               • trzech i więcej kolegów - po 12% zniżki dla Ciebie i wszystkich kolegów

Oczywiście mogą być również koleżanki. Wystarczy aby osoby te przy zapisywaniu się poinformowały nas, że są z polecenia konkretnej zapisanej osoby, i że chcecie być razem w grupie, lub po prostu prosimy o przekazanie nam adresów e-mail do tych osób, a my skontaktujemy się z nimi celem ustalenia szczegółów.

Warunkiem skorzystania z promocji "koleżeńskiej" jest umożliwienie nam wysłania tylko jednej zbiorczej przesyłki z materiałami szkoleniowymi do jednej osoby z grupy koleżeńskiej. Oczywiście przesyłka będzie zawierać materiały szkoleniowe dla wszystkich osób, chodzi tylko o to, abyśmy nie musieli wysyłać materiałów do każdego z osobna w oddzielnych paczkach.

Z promocji "koleżeńskiej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, za które płaci pracodawca lub instytucja, oraz osób, które wybiorą płatność ratalną, jednak te osoby mogą wchodzić w skład grupy koleżeńskiej, co spowoduje obniżenie ceny szkolenia dla innych kolegów, którzy będą opłacać kurs prywatnie i w opłacie jednorazowej. W przypadku wątpliwości, co do zastosowania promocji zawsze prosimy o kontakt - dokładnie wyjaśnimy zasady dla konkretnego przypadku.


Możliwość skorzystania z promocji "koleżeńskiej" jest również uzależniona od ilości wolnych miejsc na dany kurs. Siłą rzeczy, jeśli na dany kurs zapisanych jest np. siedem osób i zostały tylko dwa wolne miejsca, to nie będziemy mogli zapisać Twoich trzech kolegów - co najwyżej dwóch. Maksymalna ilość osób na jednym szkoleniu to dziewięć.


!!! UWAGA !!! TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!

JEŚLI PROMOCJE "KOLEŻEŃSKA" ORAZ "REGULARNA" WYSTĘPUJĄ
W TYM SAMYM CZASIE, TO MOŻNA JE ŁĄCZYĆ!
W TAKIM PRZYPADKU PROPONOWANE ZNIŻKI KOLEŻEŃSKIE ODEJMOWANE
BĘDĄ OD OBNIŻONEJ JUŻ CENY PROMOCYJNEJ DANEGO SZKOLENIA!

Przykład dla dwuosobowej grupy koleżeńskiej


Gdy na to samo szkolenie zapisze się dwóch kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1474,56zł (1800zł minus 264zł w promocji "regularnej" minus 61,44zł w promocji "koleżeńskiej"). Dwa komplety materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je drugiej osobie.

Przykład dla trzyosobowej grupy koleżeńskiej


Gdy na to samo szkolenie zapisze się trzech kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1413,12zł (1800zł minus 264zł w promocji "regularnej" minus 122,88zł w promocji "koleżeńskiej"). Trzy komplety materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je innym.

Przykład dla czteroosobowej grupy koleżeńskiej (oraz dla większych grup)


Gdy na to samo szkolenie zapisze się czterech lub więcej kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1351,68zł (1800zł minus 264zł w promocji "regularnej" minus 184,32zł w promocji "koleżeńskiej"). Cztery lub więcej kompletów materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je innym.

Ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to głównie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.