Administracja Sieci Komputerowych

...:: wersja e-Learning ::...

Odpowiednik kursu Cisco Certified Network Associate v7.0
Przygotowanie do egzaminu Cisco 200-301 CCNA v1.0

Kurs e-Learningowy, który oferujemy, jest dokładnie tym samym szkoleniem CCNA, które jest opisane w zakładce CCNA > ON-LINE, ale tym razem proponujemy go w jeszcze wygodniejszej formie. Dokładnie są to filmy z zajęć, które odbywały się na żywo na kursie on-line'owym i które możesz oglądać sobie po kolei w dowolnym momencie, czując się prawie tak, jakbyś na tych zajęciach był.

To, co wyróżnia nasz kurs e-Learning'owy CCNA od innych tego typu ofert na rynku to to, że filmy, do których dostajesz dostęp, są zapisem zajęć na żywo prowadzonych przez instruktora z grupą uczestników. Nie są to nudne materiały nagrane specjalnie na potrzeby filmów szkoleniowych, gdzie lektor usypiającym głosem wykłada co ma do wyłożenia i leci po kolei po wszystkich tematach. Na naszym kursie e-Learningowym czujesz się jakbyś był na zajęciach - często pojawiają się pytania ze strony grupy, które być może będą interesować też Ciebie, prowadzący wchodzi w dyskusję ze studentami, rozważają jakieś dodatkowe warianty omawianych zagadnień. Podczas ćwiczeń często pojawiają się jakieś ciekawe sytuacje, które prowokują dodatkowe nietypowe scenariusze, które są omawiane - czegoś takiego nie ma w "zwykłych" materiałach e-Learningowych, gdzie sam instruktor nagrywa co ma nagrać i tyle. Nasz kurs daje Ci unikalną możliwość poczucia się jak na normalnych zajęciach, a nie tylko jako widz czy słuchacz gotowego materiału.

Co jeszcze ważniejsze, nasz kurs e-Learningowy jest tak opracowany, że w żadnym stopniu nie ustępuje szkoleniu prowadzonemu na żywo z grupą studentów. Główną siłą naszych zajęć on-line jest to, że oprócz wykładów są na nich również ćwiczenia praktyczne z konfiguracji sprzętu sieciowego Cisco. Na kursie on-line odbywa się to zdalnie w naszym laboratorium, do którego studenci mają dostęp przez internet i pracują na prawdziwym sprzęcie sieciowym, natomiast na kursie e-Learningowym wprawdzie nie ma dostępu do zdalnego laboratorium, ale słuchacze tego szkolenia mają z kolei do dyspozycji symulator sieci instalowany na swoich komputerach, w którym mogą konfigurować sprzęt sieciowy tak samo, jakby pracowali na normalnych zajęciach. Do tego symulatora dostarczamy gotowe scenariusze laboratoryjne przygotowane pod kątem każdych zajęć. Generalnie ćwiczenia praktyczne wyglądają więc tak, że wykładowca proponuje jakiś scenariusz do zrealizowania, po czym sam go wykonuje i prezentuje kolejne konfiguracje, przy okazji objaśniając wszystkie wykorzystywane komendy, technologie i mechanizmy. Uczestnicy kursu on-line'owego wykonują wszystkie czynności po kolei razem z wykładowcą konfigurując swój sprzęt w naszym laboratorium, natomiast uczestnicy kursu e-Learningowego, oglądając film z takich zajęć, wykonują tak samo na bieżąco wszystkie te czynności, ale na sprzęcie w swoim symulatorze. Symulator ten jest na tyle wierny, że nie ma różnicy w pracy na nim w stosunku do konfiguracji prawdziwego sprzętu - konfiguracja urządzeń sieciowych w symulatorze odbywa się dokładnie tak samo jak w prawdziwym życiu.

Sposób pracy na zajęciach on-line oraz e-Learning można dokładnie zobaczyć na poniższym filmie, gdzie wszystko jest omówione i zaprezentowane (powiększenie fimu można uzyskać klikając w prawym górnym rogu "otwórz w nowej karcie"):

*Powyższy film składowany jest na Google Drive, który zapewnia optymalną rozdzielczość, dzięki czemu cała prezentacja, a szczególnie zawartość tekstowa konsoli konfiguracji sprzętu, jest wyraźna (dotyczy to pełnego rozmiaru filmu po kliknięciu "otwórz w nowej karcie"). Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz obejrzeć tego filmu z Google Drive, to został on również opublikowany na YouTube pod tym linkiem, ale tam niestety, w zależności od rozmiaru okna przeglądarki, film może być przeskalowany, co powoduje, że jego zawartość często jest mniej wyraźna. W celu zachowania najlepszej możliwej jakości video zalecamy oglądanie tego materiału bezpośrednio z Google Drive (należy kliknąć "otwórz w nowej karcie").

Organizacyjnie kurs e-Learningowy polega na tym, że po Twoim zgłoszeniu na taką formę szkolenia kontaktujemy się z Tobą i ustalamy indywidualny harmonogram zajęć - czyli terminy, w których będziemy Ci podsyłać mailowo kolejne materiały szkoleniowe. Najczęściej umawiamy się na przekazywanie kolejnych materiałów co tydzień lub dwa - w zależności od Twoich preferencji. W kolejnych materiałach dostajesz mailem:

    • Listę kolejnych filmów z zajęć do obejrzenia (w sumie prawie 74h materiału)
    • Instrukcje oraz topologie laboratoryjne i pliki do wykonywania ćwiczeń podczas zajęć
    • Linki do materiałów dodatkowych dotyczących omawianych tematów
    • Ćwiczenia do wykonania samodzielnie po przerobieniu tematów z zajęć

Oczywiście w trakcie realizacji kursu masz możliwość kontaktu mailowego z wykładowcą, którego materiały oglądasz i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, a także otrzymania pomocy przy realizacji zadań domowych, czy w dowolnych innych sprawach związanych z tematami szkoleniowymi. Gdy będzie to konieczne wykładowca może również spotkać się z Tobą na konsultacji on-line, gdzie możecie mormalnie porozmawiać i wyjaśnić wszelkie kwestie. W ramach kursu e-Learningowego każdemu uczestnikowi przysługuje do 8h takich konsultacji.

Wszystkie materiały e-Learningowe udostępnione w ramach kursu będą dla Ciebie dostępne przez okres roku od momentu rozpoczęcia szkolenia.

UWAGA! Nagrania z zajęć udostępniane są indywidualnie z naszego Google Drive dla konkretnych uczestników przy pomocy ich kont Google. W związku z tym do uczestnictwa w naszym kursie e-Learningowym niezbędne jest posiadanie konta Google. Jeśli ktoś nie posiada takiego konta, to może je bezpłatnie założyć tutaj (jeśli nie jest Ci potrzebna skrzynka pocztowa na gmailu, to konto Google możesz też założyć przy użyciu istniejącego adresu e-mail od innego dostawcy). Aby umożliwić nam udostępnienie materiałów video uczestnik szkolenia musi podać nam swój adres e-mail skojarzony z kontem Google. Aby obejrzeć udostępnione przez nas nagrania uczestnik musi mieć możliwość zalogowania się do swojego konta Google.

Praktyczny gadżet - tester sieci LAN!Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych do wykładów i ćwiczeń, przykładowy zestaw pytań egzaminacyjnych oraz dwa dyplomy ukończenia szkolenia - w języku polskim i angielskim.

Dodatkowo dla wszystkich uczestników mamy wyjątkową niespodziankę!
Praktyczny gadżet - Tester sieci LAN - niezbędne narzędzie każdego sieciowca!


Materiały video, które uczestnik otrzymuje w ramach szkolenia to prawie 74h zawierające wykłady oraz ćwiczenia. Do tego dostarczamy mnóstwa materiałów dodatkowych w postaci linków do stron internetowych związanych z CCNA, a także bardzo dużo ćwiczeń praktycznych do rozwiązywania samodzielnie.

Jeśli chodzi o zakres tematyczny kursu, to jest on dokładnie taki sam jak na oferowanym przez nas szkoleniu CCNA On-Line i możesz o nim przeczytać tutaj, przy czym obecnie nagrania do kursu e-Learningowego pochodzą z zajęć z poprzedniej wersji kursu, do których następnie dodamy materiały uzupełniające do nowej wersji CCNA 200-301. Daje to niepowtarzalną możliwość zapoznania się z całym programem poprzedniej wersji CCNA, która był ciekawsza i lepiej się sprawdzi w codziennej pracy administratora sieci, a do tego dostarczymy również materiały uzupełniające z tematów, które pojawiły się w nowej wersji CCNA, aby kurs mógł efektywnie przygotować do zdania nowego egzaminu CCNA. Czyli w ramach jednego szkolenia będzie jeszcze więcej ciekawych materiałów, niż zostało to przewidziane w nowym oficjalnym programie CCNA.

Standardowa cena szkolenia: 28
00zł

----------->>>     SRAWDŹ MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA     <<<-----------
------------>>>     ORAZ AKTUALNE PROMOCJE CENOWE     <<<------------

 


Najbliższe planowane kursy CCNA e-Learning:


ZAJĘCIA PRZYKŁADOWE


Jeśli chciałbyś sprawdzić czy dasz radę wygodnie uczestniczyć w kursie e-Learningowym oraz czy forma proponowanych przez nas ćwiczeń dotyczących konfiguracji sprzętu będzie dla Ciebie odpowiednia, to poniżej znajdziesz spory fragment naszego szkolenia zupełnie bezpłatnie. Są to całe pierwsze zajęcia z konfiguracji sprzętu, na których wykładowca omawia absolutne podstawy obchodzenia się ze sprzętem sieciowym Cisco, zapoznaje uczestników z obsługą systemu operacyjnego Cisco IOS i porusza tematy podstawowej konfiguracji zabezpieczeń i przygotowania urządzeń do pracy w sieci. Jest to aż 9h z naszych zajęć, na których możesz poczuć się dokładnie jak na kursie e-Learningowym słuchając ciekawych wykładów i wykonując ćwiczenia wraz z wykładowcą na swoim symulatorze sieci.

Jest to fragment szkolenia wycięty wprawdzie ze środka, ale niewymagający wstępnej wiedzy sieciowej, bo dotyczy absolutnych podstaw konfiguracji sprzętu Cisco. Zajęcia te na szkoleniu występują po pierwszej części teoretycznej i są wprowadzeniem do pracy na sprzęcie i późniejszych zaawansowanych zagadnień konfiguracyjnych. Próbka ta świetnie reprezentuje sposób, w jaki nasz wykładowca prowadzi zarówno wykłady jak i ćwiczenia i każdy może na tym materiale spróbować, czy będzie mu wygodnie w ten sposób uczestniczyć w całym szkoleniu.

Do uczestnictwa w tych zajęciach potrzebny będzie symulator sieci Cisco Packet Tracer oraz topologia laboratoryjna, na której odbywają się ćwiczenia. Symulator można legalnie i bezpłatnie pozyskać zgodnie z instrukcją na poniższym filmie:

 • Rejestracja na Akademii Cisco i pobranie symulatora Packet Tracer (42min.) - Google Drive / YouTube
 • Topologia laboratoryjna do programu Cisco Packet Tracer - pobierz

Ten fragment kursu składa się z następujących części, które należy oglądać kolejno:

*Powyższe filmy są dostępne na Google Drive oraz na YouTube. Zalecamy oglądanie z Google Drive, który zapewnia optymalną rozdzielczość, dzięki czemu cała prezentacja, a szczególnie zawartość tekstowa konsoli konfiguracji sprzętu, jest wyraźna. Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz obejrzeć tego materiału z Google Drive, to można skorzystać z wersji na YouTube, ale tam niestety, w zależności od rozmiaru okna przeglądarki, filmy mogą być przeskalowane, co powoduje, że ich zawartość często jest mniej wyraźna. W celu zachowania najlepszej możliwej jakości video zalecamy oglądanie tego materiału bezpośrednio z Google Drive.


!!! DOGODNE RATY !!!

Oferujemy możliwość opłacenia kursu w ratach bez dodatkowych kosztów
!

Jeśli jednorazowa opłata za kurs to dla Ciebie zbyt wiele, to oferujemy możliwość opłacenia szkolenia w dogodnych ratach dostosowanych indywidualnie do Twoich potrzeb bez dodatkowych kosztów. W przypadku kursu e-Learningowego po prostu możemy zastosować taką zasadę, że płacisz za kolejne materiały - po prostu przed przesłaniem kolejnej paczki z materiałami możemy wystawiać fakturę na kolejną część opłaty. Inną opcją mogą być opłaty miesięczne. Generalnie plan ratalny ustalamy indywidualnie w zależności od Twoich preferencji i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. W przypadku planu ratalnego zastrzeżenie jest tylko takie, że dyplomy, materiały podsumowujące oraz egzaminacyjne otrzymasz dopiero po zapłaceniu ostatniej raty.

Jeśli jesteś zainteresowany płatnością ratalną, to po prostu poinformuj nas o tym, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan ratalny i uzgodnimy go z Tobą. Weź też pod uwagę fakt, że jeśli w danym momencie obowiązują promocje, które obniżają podstawową cenę szkolenia, to niestety przy płatności ratalnej nie mają one zastosowania - może więc warto wtedy zdecydować się na płatność jednorazową w zmniejszonej wysokości - decyzja należy do Ciebie.


!!! PROMOCJA REGULARNA !!!

Aktualnie oferowane szkolenie CCNA e-Learning kosztuje aż o 800zł mniej!


Jeśli zapiszesz się teraz na szkolenie CCNA to zapłacisz o 800zł mniej!
Cena szkolenia CCNA e-Learning tylko teraz dla Ciebie to:

2800zł - 800zł = 2000zł

Z promocji "regularnej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, które korzystają z indywidualnego planu ratalnego. Promocja ta nie dotyczy również osób, za które płaci pracodawca lub instytucja.


!!! DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY !!!

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub poszukującą pracy, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy, możesz ubiegać się o dofinansowanie szkolenia. Nasza Akademia znajduje się w Rejestrze Instutucji Szkoleniowych Powiatowego Urzędu Pracy w Warszawie pod nr ewidencyjnym 2.14/00240/2020, co uprawnia uczestników naszych szkoleń do dofinansowania kursu przez Urząd Pracy. Odpowiedni wniosek o dofinansowanie szkolenia musisz złożyć w swoim Urzędzie Pracy. Warunki oraz wysokość dofinansowania określa indywidualnie Urząd Pracy, ale w wielu przypadkach może to być nawet 100% kosztów szkolenia.

Wszystkie ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to szczególnie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.