Tylko teraz! Promocja cenowa!Administracja Sieci Komputerowych

Odpowiednik kursu Cisco Certified Network Associate
Przygotowanie do egzaminu Cisco 200-125 CCNA R&S v3.0

Kurs Administracji Sieci Komputerowych odpowiada programem kursowi Cisco CCNA i obejmuje niezbędne podstawy dotyczące większości zagadnień sieciowych. Mimo, iż omawiane przykłady i implementacje tematów dotyczą bezpośrednio sprzętu Cisco, to nabyte tu umiejętności umożliwiają rozpoczęcie kariery w dowolnym obszarze sieci i późniejsze specjalizowanie się w dowolnym rodzaju sprzętu. Oprócz części teoretycznej na kursie ćwiczone są konkretne rozwiązania możliwe do natychmiastowego zastosowania w praktyce.

Zagadnienia omawiane na naszym kursie Administracji Sieci Komputerowych spełniają wymagania programowe najnowszej wersji egzaminu Cisco 200-125 CCNA, po zdaniu którego otrzymuje się certyfikat CCNA - Cisco Certified Network Associate. Jest to chyba najpopularniejszy certyfikat w świecie sieci komputerowych, a posiadanie go jest absolutną koniecznością i pierwszym krokiem do poważnej kariery sieciowej. Certyfikat ten otwiera możliwości zdobywania kolejnych certyfikatów na poziomach profesjonalnych i eksperckich w dowolnych ścieżkach specjalizacyjnych Cisco. UWAGA! W ramach kursu nie jest przeprowadzany egzamin CCNA! Nasza firma nie prowadzi takich egzaminów. Po ukończeniu naszego kursu, który przygotowuje do tego egzaminu, można go zdawać indywidualnie w autoryzowanych ośrodkach egzaminacyjnych. W ramach szkolenia omawiamy natomiast wszystkie kwestie organizacyjne, więc po ukończeniu kursu słuchacze dokładnie wiedzą, jakie kroki należy dalej podjąć, aby zapisać się na egzamin, zdać go z powodzeniem i uzyskać certyfikat CCNA. Mamy też możliwość zapewnienia wsparcia przy organizacji takiego egzaminu i załatwienia wszelkich formalności - szczegóły można znaleźć w zakładce EGZAMINY. Więcej o samej certyfikacji CCNA można przeczytać na oficjalnej stronie Cisco tutaj.

Program Szkolenia:

Część pierwsza - Podstawy Sieci
 - Architektura sieci
 - Modele sieci (OSI oraz TCP/IP)
 - Protokoły IPv4 i IPv6
 - Protokół Ethernet
 - Wprowadzenie do systemu IOS
 - Podstawy konfiguracji urządzeń

Część druga - Routing
 - Routing statyczny
 - Routing dynamiczny
 - Protokoły routingu: RIPv2, EIGRP, OSPF
 - Architektura wieloobszarowa OSPF
 - Routing IPv6 (protokoły RIPng, EIGRP, OSPFv3)
 - Podstawy protokołu BGP

Część trzecia - Switching
 - Architektura i działanie sieci lokalnej
 - Wirtualne sieci LAN (VLANy)
 - Protokół VTP

 - Routing między VLAN'ami
 - Kontrola dostępu do sieci

 - Redundancja w sieci lokalnej
 - Protokół STP
 - Protokół HSRP
 - Agregacja łączy

Część czwarta - Usługi IP i Sieci WAN

 - Monitorowanie sieci (Syslog, SNMP, IPSLA, SPAN)
 - Zarządzanie konfiguracją urządzeń

 - Bezpieczeństwo urządzeń i sieci
 - Listy kontroli dostępu (ACL)
 - Protokół DHCP i DHCP Relay
 - Protokół NAT
 - Tunele GRE
 - Podstawy QoS, SDN i wirtualizacji

 - Architektura łączy WAN
 - Połączenia szeregowe - protokół PPP
 - Protokół PPPoE


Nasze kursy odbywają się wyłącznie w formie on-line. Technicznie jest to tak zorganizowane, że w niczym nie ustępują normalnym kursom stacjonarnym - spotykamy się na telekonferencji, gdzie wszyscy mogą dyskutować ze wszystkimi, a każdy uczestnik ma do swojej dyspozycji komputer laboratoryjny oraz podłączony do niego sprzęt sieciowy, który konfiguruje na ćwiczeniach. Dokładnie o formie prowadzenia naszych zajęć można poczytać w zakładce INFORMACJE.

Praktyczny gadżet - tester sieci LAN!Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych do wykładów i ćwiczeń, przykładowy zestaw pytań egzaminacyjnych oraz dwa dyplomy ukończenia szkolenia - w języku polskim i angielskim.

Dodatkowo dla wszystkich uczestników mamy wyjątkową niespodziankę!
Praktyczny gadżet - Tester sieci LAN - niezbędne narzędzie każdego sieciowca!


Szkolenie trwa 70 godzin zegarowych - jest to 10 spotkań po 8h w weekendy (9:00 - 17:00) lub 20 spotkań po 4h w tygodniu (18:00 - 22:00). UWAGA! Do czasu naszych zajęć nie są wliczone przerwy - proponujemy 70h zajęć, a przerwy liczone są dodatkowo - stąd faktyczna rozpiętość kursu to 10x8h lub 20x4h, co daje 80h zegarowych. Dodatkowe 10h to czas przeznaczony na przerwy w zajęciach. Na innych kursach czas przerw najczęściej odejmuje się od oferowanego czasu szkolenia.

Standardowo zajęcia odbywają się w soboty lub we wtorki i w czwartki. W przypadku zebrania odpowiedniej ilości chętnych kurs może się odbyć również w inne dni oraz w innych godzinach (np. edycja tygodniowa w poniedziałki i w środy lub też edycja weekendowa intensywna - zajęcia w soboty i w niedziele). Możliwe są wszelkie kombinacje, jednak warunkiem uruchomienia kursu jest uczestnictwo minimum 5 słuchaczy.

Standardowa cena szkolenia:
1800zł

----------->>>     SRAWDŹ MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA     <<<-----------
------------>>>     ORAZ AKTUALNE PROMOCJE CENOWE     <<<------------

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Harmonogram kursu CCNA w tygodniu


!!! DOGODNE RATY !!!

Oferujemy możliwość opłacenia kursu w ratach bez dodatkowych kosztów
!

Jeśli jednorazowa opłata za kurs to dla Ciebie zbyt wiele, to oferujemy możliwość opłacenia szkolenia w dogodnych ratach dostosowanych indywidualnie do Twoich potrzeb bez dodatkowych kosztów. Nie stosujemy jednak rozkładania opłaty za kurs na 10 czy 20 rat płatnych przez rok czy dwa - plan ratalny może być dowolny, według Twoich preferencji, jednak z zastrzeżeniem, że pierwsza rata musi zostać opłacona przed rozpoczęciem szkolenia, a ostatnia przed jego zakończeniem (w uzasadnionych przypadkach ostatnia rata może zostać opłacona krótko po zakończeniu szkolenia). Najczęściej więc proponujemy płatność w trzech lub czterech ratach, których terminy oraz wysokość zawsze ustalamy indywidualnie z każdą zainteresowaną osobą z uwzględnieniem terminów danego szkolenia.

Jeśli jesteś zainteresowany płatnością ratalną, to po prostu poinformuj nas o tym, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan ratalny i uzgodnimy go z Tobą. Weź też pod uwagę fakt, że jeśli w danym momencie obowiązują promocje, które obniżają podstawową cenę szkolenia, to niestety przy płatności ratalnej nie mają one zastosowania - może więc warto wtedy zdecydować się na płatność jednorazową w zmniejszonej wysokości - decyzja należy do Ciebie.


!!! PROMOCJA REGULARNA !!!

Zapisz się teraz, a otrzymasz od nas rabat w wysokości
260zł!

Jeśli zapiszesz się teraz na szkolenie CCNA to zapłacisz o 260zł mniej. Już przeliczyłeś? Tak! Nie przeliczyłeś się!
Cena szkolenia CCNA tylko teraz dla Ciebie to:

1800zł - 260zł = 1540zł

Z promocji "regularnej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, które korzystają z indywidualnego planu ratalnego. Promocja ta nie dotyczy również osób, za które płaci pracodawca lub instytucja.

Osoby zapisane w czasie trwania promocji "regularnej" zapłacą cenę promocyjną nawet jeśli rozpoczęcie danego szkolenia przesunie się poza okres trwania promocji. Szczegóły dotyczące uruchamiania kursów znajdują się w zakładce ZAPISY.


!!! PROMOCJA KOLEŻEŃSKA !!!

Namów kolegę (lub koleżankę) na to samo szkolenie, a oboje dostaniecie zniżkę!

Jeśli namówisz kogoś na uczestnictwo w tym samym kursie to wszyscy dostaniecie zniżkę zgodnie z poniższym schematem:

           • jeden kolega - po 5% zniżki dla Ciebie i kolegi
             • dwóch kolegów - po 10% zniżki dla Ciebie i obu kolegów
               • trzech i więcej kolegów - po 15% zniżki dla Ciebie i wszystkich kolegów

Oczywiście mogą być również koleżanki. Wystarczy aby osoby te przy zapisywaniu się poinformowały nas, że są z polecenia konkretnej zapisanej osoby, i że chcecie być razem w grupie, lub po prostu prosimy o przekazanie nam adresów e-mail do tych osób, a my skontaktujemy się z nimi celem ustalenia szczegółów.

Warunkiem skorzystania z promocji "koleżeńskiej" jest umożliwienie nam wysłania tylko jednej zbiorczej przesyłki z materiałami szkoleniowymi do jednej osoby z grupy koleżeńskiej. Oczywiście przesyłka będzie zawierać materiały szkoleniowe dla wszystkich osób, chodzi tylko o to, abyśmy nie musieli wysyłać materiałów do każdego z osobna w oddzielnych paczkach.

Z promocji "koleżeńskiej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, za które płaci pracodawca lub instytucja.


Możliwość skorzystania z promocji "koleżeńskiej" jest również uzależniona od ilości wolnych miejsc na dany kurs. Siłą rzeczy, jeśli na dany kurs zapisanych jest np. siedem osób i zostały tylko dwa wolne miejsca, to nie będziemy mogli zapisać Twoich trzech kolegów - co najwyżej dwóch. Maksymalna ilość osób na jednym szkoleniu to dziewięć.


!!! UWAGA !!! TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!

JEŚLI PROMOCJE "KOLEŻEŃSKA" ORAZ "REGULARNA" WYSTĘPUJĄ
W TYM SAMYM CZASIE, TO MOŻNA JE ŁĄCZYĆ!
W TAKIM PRZYPADKU PROPONOWANE ZNIŻKI KOLEŻEŃSKIE ODEJMOWANE
BĘDĄ OD OBNIŻONEJ JUŻ CENY PROMOCYJNEJ DANEGO SZKOLENIA!

Przykład dla dwuosobowej grupy koleżeńskiej


Gdy na to samo szkolenie zapisze się dwóch kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1463zł (1800zł minus 260zł w promocji "regularnej" minus 77zł w promocji "koleżeńskiej"). Dwa komplety materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je drugiej osobie.

Przykład dla trzyosobowej grupy koleżeńskiej


Gdy na to samo szkolenie zapisze się trzech kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1386zł (1800zł minus 260zł w promocji "regularnej" minus 154zł w promocji "koleżeńskiej"). Trzy komplety materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je innym.

Przykład dla czteroosobowej grupy koleżeńskiej (oraz dla większych grup)


Gdy na to samo szkolenie zapisze się czterech lub więcej kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1309zł (1800zł minus 260zł w promocji "regularnej" minus 231zł w promocji "koleżeńskiej"). Cztery lub więcej kompletów materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je innym.

Jeśli w grupie koleżeńskiej będą osoby opłacające kurs zgodnie z indywidualnym planem ratalnym, to dla tych osób podane zniżki procentowe będą liczone od standardowej kwoty obowiązującej na szkolenie CCNA, ponieważ promocja "regularna" nie obejmuje osób korzystających z płatności ratalnych.

Jeśli w grupie koleżeńskiej będą osoby, za które płaci pracodawca lub instytucja, to dla tych osób niestety zniżka koleżeńska nie będzie liczona. Natomiast oczywiście pozostałe osoby z grupy koleżeńskiej będą miały takie zniżki, jakie wynikają z ogólnej liczebności grupy z uwzględnieniem osób, za które płaci pracodawca. Jeśli więc na przykład mamy w grupie koleżeńskiej 4 osoby, a tylko dwie z nich opłacają szkolenie prywatnie, to tylko dla tych dwóch osób będzie liczona zniżka, ale za to w wysokości 15% od ceny szkolenia - również z uwzględnieniem promocji regularnej, jeśli akurat będzie obowiązywać.

Ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to głównie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.