Tylko teraz! Promocja cenowa!Administracja Sieci Komputerowych

Odpowiednik kursu Cisco Certified Network Associate
Przygotowanie do egzaminu Cisco 200-125 CCNA R&S v3.0

Kurs Administracji Sieci Komputerowych odpowiada programem kursowi Cisco CCNA i obejmuje niezbędne podstawy dotyczące większości zagadnień sieciowych. Mimo, iż omawiane przykłady i implementacje tematów dotyczą bezpośrednio sprzętu Cisco, to nabyte tu umiejętności umożliwiają rozpoczęcie kariery w dowolnym obszarze sieci i późniejsze specjalizowanie się w dowolnym rodzaju sprzętu. Oprócz części teoretycznej na kursie ćwiczone są konkretne rozwiązania możliwe do natychmiastowego zastosowania w praktyce.

Zagadnienia omawiane na naszym kursie Administracji Sieci Komputerowych spełniają wymagania programowe najnowszej wersji egzaminu Cisco 200-125 CCNA, po zdaniu którego otrzymuje się certyfikat CCNA - Cisco Certified Network Associate. Jest to chyba najpopularniejszy certyfikat w świecie sieci komputerowych, a posiadanie go jest absolutną koniecznością i pierwszym krokiem do poważnej kariery sieciowej. Certyfikat ten otwiera możliwości zdobywania kolejnych certyfikatów na poziomach profesjonalnych i eksperckich w dowolnych ścieżkach specjalizacyjnych Cisco. UWAGA! W ramach kursu nie jest przeprowadzany egzamin CCNA! Nasza firma nie prowadzi takich egzaminów. Po ukończeniu naszego kursu, który przygotowuje do tego egzaminu, można go zdawać indywidualnie w autoryzowanych ośrodkach egzaminacyjnych. W ramach szkolenia omawiamy natomiast wszystkie kwestie organizacyjne, więc po ukończeniu kursu słuchacze dokładnie wiedzą, jakie kroki należy dalej podjąć, aby zapisać się na egzamin, zdać go z powodzeniem i uzyskać certyfikat CCNA. Mamy też możliwość zapewnienia wsparcia przy organizacji takiego egzaminu i załatwienia wszelkich formalności - szczegóły można znaleźć w zakładce EGZAMINY. Więcej o samej certyfikacji CCNA można przeczytać na oficjalnej stronie Cisco tutaj.

Program Szkolenia:

Część pierwsza - Podstawy Sieci
 - Architektura sieci
 - Modele sieci (OSI oraz TCP/IP)
 - Protokoły IPv4 i IPv6
 - Protokół Ethernet
 - Wprowadzenie do systemu IOS
 - Podstawy konfiguracji urządzeń

Część druga - Routing
 - Routing statyczny
 - Routing dynamiczny
 - Protokoły routingu: RIPv2, EIGRP, OSPF
 - Architektura wieloobszarowa OSPF
 - Routing IPv6 (protokoły RIPng, EIGRP, OSPFv3)
 - Podstawy protokołu BGP

Część trzecia - Switching
 - Architektura i działanie sieci lokalnej
 - Wirtualne sieci LAN (VLANy)
 - Protokół VTP

 - Routing między VLAN'ami
 - Kontrola dostępu do sieci

 - Redundancja w sieci lokalnej
 - Protokół STP
 - Protokół HSRP
 - Agregacja łączy

Część czwarta - Usługi IP i Sieci WAN

 - Monitorowanie sieci (Syslog, SNMP, IPSLA, SPAN)
 - Zarządzanie konfiguracją urządzeń

 - Bezpieczeństwo urządzeń i sieci
 - Listy kontroli dostępu (ACL)
 - Protokół DHCP i DHCP Relay
 - Protokół NAT
 - Tunele GRE
 - Podstawy QoS, SDN i wirtualizacji

 - Architektura łączy WAN
 - Połączenia szeregowe - protokół PPP
 - Protokół PPPoENasze kursy odbywają się wyłącznie w formie on-line. Technicznie jest to tak zorganizowane, że w niczym nie ustępują normalnym kursom stacjonarnym - spotykamy się na telekonferencji, gdzie wszyscy mogą dyskutować ze wszystkimi, a każdy uczestnik ma do swojej dyspozycji komputer laboratoryjny oraz podłączony do niego sprzęt sieciowy, który konfiguruje na ćwiczeniach. Dokładnie o formie prowadzenia naszych zajęć można poczytać w zakładce INFORMACJE.

Praktyczny gadżet - tester sieci LAN!Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych do wykładów i ćwiczeń, przykładowy zestaw pytań egzaminacyjnych oraz dwa dyplomy ukończenia szkolenia - w języku polskim i angielskim.

Dodatkowo dla wszystkich uczestników mamy wyjątkową niespodziankę!
Praktyczny gadżet - Tester sieci LAN - niezbędne narzędzie każdego sieciowca!


Szkolenie trwa 80 godzin zegarowych - jest to 10 spotkań po 8h w weekendy (9:00 - 17:00) lub 20 spotkań po 4h w tygodniu (18:00 - 22:00).

Standardowo zajęcia odbywają się w soboty lub we wtorki i w czwartki. W przypadku zebrania odpowiedniej ilości chętnych kurs może się odbyć również w inne dni oraz w innych godzinach (np. edycja tygodniowa w poniedziałki i w środy lub też edycja weekendowa intensywna - zajęcia w soboty i w niedziele). Możliwe są wszelkie kombinacje, jednak warunkiem uruchomienia kursu jest uczestnictwo minimum 6 słuchaczy.

Standardowa cena szkolenia:
1800zł

----------->>>     SRAWDŹ MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA     <<<-----------
------------>>>     ORAZ AKTUALNE PROMOCJE CENOWE     <<<------------

Najbliższe planowane kursy CCNA:

Harmonogram kursu CCNA w tygodniu          Harmonogram kursu CCNA w weekendy


Szkolenie dla Grupy 44 zostało potwierdzone i rozpocznie się zgodnie z planem.
Są jeszcze 2 wolne miejsca w tej grupie.

Jednocześnie jest to ostatnie szkolenie wieczorowe w tym roku,
w późniejszym terminie mamy zaplanowany tylko kurs sobotni dla grupy 45.

UWAGA! Jeśli rozważasz udział w tym szkoleniu, ale terminy
wakacyjne niezbyt Ci odpowiadają ze względu na zaplanowane
wyjazdy urlopowe, to pragniemy poinformować, że jeśli nie będziesz mógł
uczestniczyć w jakichś zajęciach, to mamy możliwość nagrania ich dla Ciebie
i dostarczenia w postaci filmów do zapoznania się we własnym zakresie!

Teraz nie musisz rezygnować ani ze szkolenia ani z urlopu!
Dzięki temu rozwiązaniu nie stracisz opuszczonych zajęć!

Zachęcamy do zapisów!


!!! DOGODNE RATY !!!

Oferujemy możliwość opłacenia kursu w ratach bez dodatkowych kosztów
!

Jeśli jednorazowa opłata za kurs to dla Ciebie zbyt wiele, to oferujemy możliwość opłacenia szkolenia w dogodnych ratach dostosowanych indywidualnie do Twoich potrzeb bez dodatkowych kosztów. Nie stosujemy jednak rozkładania opłaty za kurs na 10 czy 20 rat płatnych przez rok czy dwa - plan ratalny może być dowolny, według Twoich preferencji, jednak z zastrzeżeniem, że pierwsza rata musi zostać opłacona przed rozpoczęciem szkolenia, a ostatnia przed jego zakończeniem (w uzasadnionych przypadkach ostatnia rata może zostać opłacona krótko po zakończeniu szkolenia). Najczęściej więc proponujemy płatność w trzech lub czterech ratach, których terminy oraz wysokość zawsze ustalamy indywidualnie z każdą zainteresowaną osobą z uwzględnieniem terminów danego szkolenia.

Jeśli jesteś zainteresowany płatnością ratalną, to po prostu poinformuj nas o tym, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan ratalny i uzgodnimy go z Tobą. Weź też pod uwagę fakt, że jeśli w danym momencie obowiązują promocje, które obniżają podstawową cenę szkolenia, to niestety przy płatności ratalnej nie mają one zastosowania - może więc warto wtedy zdecydować się na płatność jednorazową w zmniejszonej wysokości - decyzja należy do Ciebie.


!!! PROMOCJA REGULARNA !!!

Zapisz się teraz, a otrzymasz od nas rabat w wysokości
264zł!

Jeśli zapiszesz się teraz na szkolenie CCNA to zapłacisz o 264zł mniej. Już przeliczyłeś? Tak! Nie przeliczyłeś się!
Cena szkolenia CCNA tylko teraz dla Ciebie to:

1800zł - 264zł = 1536zł

Z promocji "regularnej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, które korzystają z indywidualnego planu ratalnego. Promocja ta nie dotyczy również osób, za które płaci pracodawca lub instytucja.

Osoby zapisane w czasie trwania promocji "regularnej" zapłacą cenę promocyjną nawet jeśli rozpoczęcie danego szkolenia przesunie się poza okres trwania promocji. Szczegóły dotyczące uruchamiania kursów znajdują się w zakładce ZAPISY.


!!! PROMOCJA KOLEŻEŃSKA !!!

Namów kolegę (lub koleżankę) na to samo szkolenie, a oboje dostaniecie zniżkę!

Jeśli namówisz kogoś na uczestnictwo w tym samym kursie to wszyscy dostaniecie zniżkę zgodnie z poniższym schematem:

           • jeden kolega - po 5% zniżki dla Ciebie i kolegi
             • dwóch kolegów - po 10% zniżki dla Ciebie i obu kolegów
               • trzech i więcej kolegów - po 15% zniżki dla Ciebie i wszystkich kolegów

Oczywiście mogą być również koleżanki. Wystarczy aby osoby te przy zapisywaniu się poinformowały nas, że są z polecenia konkretnej zapisanej osoby, i że chcecie być razem w grupie, lub po prostu prosimy o przekazanie nam adresów e-mail do tych osób, a my skontaktujemy się z nimi celem ustalenia szczegółów.

Warunkiem skorzystania z promocji "koleżeńskiej" jest umożliwienie nam wysłania tylko jednej zbiorczej przesyłki z materiałami szkoleniowymi do jednej osoby z grupy koleżeńskiej. Oczywiście przesyłka będzie zawierać materiały szkoleniowe dla wszystkich osób, chodzi tylko o to, abyśmy nie musieli wysyłać materiałów do każdego z osobna w oddzielnych paczkach.

Z promocji "koleżeńskiej" mogą skorzystać osoby prywatne lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Promocja ta nie dotyczy osób, za które płaci pracodawca lub instytucja, oraz osób, które wybiorą płatność ratalną, jednak te osoby mogą wchodzić w skład grupy koleżeńskiej, co spowoduje obniżenie ceny szkolenia dla innych kolegów, którzy będą opłacać kurs prywatnie i w opłacie jednorazowej. W przypadku wątpliwości, co do zastosowania promocji zawsze prosimy o kontakt - dokładnie wyjaśnimy zasady dla konkretnego przypadku.


Możliwość skorzystania z promocji "koleżeńskiej" jest również uzależniona od ilości wolnych miejsc na dany kurs. Siłą rzeczy, jeśli na dany kurs zapisanych jest np. siedem osób i zostały tylko dwa wolne miejsca, to nie będziemy mogli zapisać Twoich trzech kolegów - co najwyżej dwóch. Maksymalna ilość osób na jednym szkoleniu to dziewięć.


!!! UWAGA !!! TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!

JEŚLI PROMOCJE "KOLEŻEŃSKA" ORAZ "REGULARNA" WYSTĘPUJĄ
W TYM SAMYM CZASIE, TO MOŻNA JE ŁĄCZYĆ!
W TAKIM PRZYPADKU PROPONOWANE ZNIŻKI KOLEŻEŃSKIE ODEJMOWANE
BĘDĄ OD OBNIŻONEJ JUŻ CENY PROMOCYJNEJ DANEGO SZKOLENIA!

Przykład dla dwuosobowej grupy koleżeńskiej


Gdy na to samo szkolenie zapisze się dwóch kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1459,20zł (1800zł minus 264zł w promocji "regularnej" minus 76,80zł w promocji "koleżeńskiej"). Dwa komplety materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je drugiej osobie.

Przykład dla trzyosobowej grupy koleżeńskiej


Gdy na to samo szkolenie zapisze się trzech kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1382,40zł (1800zł minus 264zł w promocji "regularnej" minus 153,60zł w promocji "koleżeńskiej"). Trzy komplety materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je innym.

Przykład dla czteroosobowej grupy koleżeńskiej (oraz dla większych grup)


Gdy na to samo szkolenie zapisze się czterech lub więcej kolegów, to każda z osób zapłaci za szkolenie 1305,60zł (1800zł minus 264zł w promocji "regularnej" minus 230,40zł w promocji "koleżeńskiej"). Cztery lub więcej kompletów materiałów szkoleniowych wyślemy do jednej z osób aby przekazała je innym.

Jeśli w grupie koleżeńskiej będą osoby opłacające kurs zgodnie z indywidualnym planem ratalnym, to dla tych osób podane zniżki procentowe będą liczone od standardowej kwoty obowiązującej na szkolenie CCNA, ponieważ promocja "regularna" nie obejmuje osób korzystających z płatności ratalnych.

Jeśli w grupie koleżeńskiej będą osoby, za które płaci pracodawca lub instytucja, to dla tych osób niestety zniżka koleżeńska nie będzie liczona. Natomiast oczywiście pozostałe osoby z grupy koleżeńskiej będą miały takie zniżki, jakie wynikają z ogólnej liczebności grupy z uwzględnieniem osób, za które płaci pracodawca. Jeśli więc na przykład mamy w grupie koleżeńskiej 4 osoby, a tylko dwie z nich opłacają szkolenie prywatnie, to tylko dla tych dwóch osób będzie liczona zniżka, ale za to w wysokości 12% od ceny szkolenia - również z uwzględnieniem promocji regularnej, jeśli akurat będzie obowiązywać. Te same zasady analogicznie dotyczą osób, które należą do grupy koleżeńskiej, ale wybiorą płatność ratalną.

Ceny podane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dotyczy to głównie firm lub instytucji, które mają niestandardowe wymagania związane z realizacją szkoleń. W każdej sytuacji nietypowego zamówienia ceny mogą być kalkulowane indywidualnie - zawsze będą jednak jasno przedstawione w dedykowanej ofercie.